Desteleyecekler mi? yoksa desteklerini çekecekler mi?

TY Elazığspor’un üçüncü lige düşmesinden sonra kamuoyunda yönetimin istifası istenirken gözler taraftar gruplarına çevrildi. Ara transfer döneminde Öztürk’e destek olan taraftar grupları bu aşamada sonra Öztürk’e destek verip vermeyecekleri merak ediliyor


Desteleyecekler mi? yoksa desteklerini çekecekler mi?

TFF Misli.com 2 ligde mücadele eden TY Elazığspor’un 3’üncü lige düşmesinin kesinleşmesi kamuoyunda tepkilerin oluşmasına neden oldu. Sosyal medyada yönetimin istifa etmesi yönünde beklentiler dillendirilirken gözler kulüp başkanı Selçuk Öztürk’ün atacağına adıma çevrildi. Öte yandan sosyal medyada başlayan istifa beklentilerinin yanında taraftar gruplarının da nasıl bir tavır belirleyeceği 
merak ediliyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda kulüp tesislerinde yapılan basın toplantısına taraftar grup liderleri katılmış, toplantıda Vali, Belediye Başkanı ve Siyasilerden beklentilerini dillendirmişlerdi.

Toplantı da transfer tahtasının açılması konusunda taraftar grup liderleri basın mensuplarına, "Taraftar olarak diyoruz ki, şehrin ileri gelenleri eğer destek verecekseniz, buyurun çıkın, yönetiminiz varsa Selçuk Başkan buyursun gelsin verelim diyor. Ya destek çıkın ya da şimdiye kadar Selçuk başkan para vermiyor algısı da oluşmuştu. Öztürk açıkladı, Birçok dosyayı çözmüşler, bu saatten sonra hala Belediye Başkanı, Valimiz, Milletvekilimiz destek çıkmayacaksa art niyet ararız. Bu saatten sonrada gereğini yaparız” demişlerdi.

Aradan geçen süre sonunda TY Elazığspor’da ne transfer tahtası açıldı. Nede takım kümede kaldı. Şimdi gözler taraftar gruplarının izleyeceği  tavıra çevrildi. Taraftar grup liderleri, Öztürk’ten yanında mı? yoksa karşısında mı olacaklar?   
    


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ