Elazığ Basketbol Spor Kulübü kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Elazığ Basketbol Spor Kulübü transfer çalışmalarında flas transferler yapmayı sürdürüyor. Temsilcimiz son olarak Tarsus Belediyespor'da forma giyen ve şampiyonluk yaşayan Ayliz Kılınçer'i renklerine bağladı


Elazığ Basketbol Spor Kulübü kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor

Transfer çalışmalarını sürdüren temsilcimiz son olarak Tarsus Belediyespor'da forma giyen ve şampiyonluk yaşayan Ayliz Kılınçer'i renklerine bağladı.
Akdeniz temsilcisinin 1.Lige yükselmesinde önemli rol oynayan genç basketbolcu geçtiğimiz sezon süre aldığı maçlarda kriktik anlarda sahneye çıkmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.
1.71 boyunda olan daha önce Mersin Doğa koleji, Mersin Üniversitesi,  Botaş ve Ormanspor gençler kategorilerinde forma giyen Ayliz Kılınçer, 1 numara pozisyonunda guard oynuyor.
Ayliz Kılınçer transferi ile ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Basketbol Spor Kulübü Başkanı İhsan Tarakçı, hedefleri doğrultusunda yönetim kurulu ve Başantrenör Levent Deringöl ile istişareler yaparak en doğru hamleleri yaptıklarını söyledi. Tarakçı, yeni transfer Ayliz'in Malatyalı olduğunu ve yaptıkları transferlerde bölgemizin gençlerine de kucak açtıklarını belirterek, özellikle bölgemizde bulunan genç ve gelecek vaad eden yetenekli oyuncuları takip ettiklerini sözlerine ekledi.