Millet kendilerine gereken dersi verecektir

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, geçtiğimiz günlerde bir belde belediyesinin açılış töreninde konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın hadsiz açıklamalarda bulunduğunu belirterek, önümüzdeki seçimlerde milletin kendilerine gereken dersi vereceklerini kaydetti


Millet kendilerine gereken dersi verecektir

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, geçtiğimiz günlerde bir belde belediyesinin açılış töreninde konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın hadsiz açıklamalarda bulunduğunu belirterek, önümüzdeki seçimlerde milletin kendilerine gereken dersi vereceklerini kaydetti.
Her hafta şehrin farklı köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti heyetinin durağı merkeze bağlı Koruk, Hal, Kavakpınar, Üçağaç ve Yukarıçakmak köyleri oldu. Başkan Or’a Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Teşkilat Başkanları ile İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı iş insanı Yüksel Ercan eşlik etti.
Köy ziyaretlerinde vatandaşlara İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in selamını ileten İl Başkanı Mevlüt Or, vatandaşın sorunlarının artarak devam ettiğini, köylünün halinden memnun olmadığını gördüklerini ifade etti.
Köylünün hayat pahalılığından, işsizlikten muzdarip olduğunu belirten Başkan Or, İYİ Parti iktidarında adil bir yönetim anlayışının hakim olacağını söyledi.
AK PARTİ’Lİ VEKİLİN AÇIKLAMALARI HEZEYANDIR!
İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, geçtiğimiz hafta bir açılışta konuşan milletvekili Zülfü Demirbağ’ın açıklamalarının hezeyanlarla dolu olduğunu belirterek açıklamasında şunları söyledi:
“Yıllardır kendi dünya liderlerinin yaptığı gibi toplumu ayrıştırıp kutuplaştıran ve buradan sözüm ona hamasi siyasetten nemalanmak yolunda olanlar, kendi yaptırdıkları anketlerde de dibe vurmanın hezeyanıyla iktidara emin adımlarla yürüyen iyi ve cesurların lideri Türkiye’nin umudu Meral Akşener’e hadsiz ve seviyesiz ithamlarda bulunmuştur. Söz konusu sözde vekil lafıgüzaflığı alışkanlık haline getirmiştir. Elazığ halkının kanından şüphe edip, oyları bana mı verdiniz? Erdoğan’a verdiniz diyecek kadar varlığını inkâr eden bu sözde vekil, bazı ali cengiz oyunları sayesinde totodan son anda vekil çıkmıştır. Kim müsvedde, kim asil! takdiri Elazığ kamuoyuna bırakıyoruz.”
 “ADIM ADIM İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZÜ SÜRDÜRÜYORUZ”
Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunlarını dinleyen iş insanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan ise vatandaşa bir dokunduklarını bin ah işittiklerini belirterek, çözümün İYİ Parti iktidarında olduğunu söyledi. Ercan, her hafta şehrin farklı köylerinde vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, sorunların artarak devam ettiğini, tarımla uğraşan çiftçilerin hayat pahalılığından dert yandığını kaydetti.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ