20 morg, 5 gasilhaneden oluşan hizmet binası törenle açıldı

Elazığ Belediyesi her kurumun asli görevi olan çalışmayı hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarını kesintisiz sürdürerek, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde toplam 7.000 metrekare alan üzerinde, 1.200 metrekare kapalı alana sahip, bünyesinde 20 adet morg, 5 adet gasilhane, bekleme salonu ve idari birimler ve caminin yer aldığı Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirdi


20 morg, 5 gasilhaneden oluşan hizmet binası törenle açıldı

TOKİ'de maduriyetlerin giderilmediği, İmar Revizyon Planının iptali ile yaşanan kaos, susuzluktan kırılan limizde Elazığ Belediyesi kurumun asli görevi olan çalışmayı hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışma olarak göstermeye devam ediyor. Bu konuda mega projesi olarak Fevzi Çakmak Mahallesi’nde toplam 7.000 metrekare alan üzerinde, 1.200 metrekare kapalı alana sahip, bünyesinde 20 adet morg, 5 adet gasilhane, bekleme salonu ve idari birimler ve caminin yer aldığı Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirdi.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binası önünde gerçekleştirilen açılış törenine, AK Parti MKYK Üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 26. Dönem Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, İl Müftüsü Selami Aydın, ETSO Başkanı Asilhan Arslan, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, STK Başkanları ve protokol üyeleri katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende önce Kur’an-ı Kerim tilaveti, ardından da sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “ŞEHRİN YARINLARINA DEĞER KAZANDIRIYORUZ

Törenin açılış konuşmasını yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, altyapıdan üstyapıya, yepyeni yaşam alanlarından sosyal projelere her alanda şehrin yarınlarına değer katan çalışmalarını sürdürdüklerini, vatandaşların ihtiyaç duyduğu hizmetlerin yanı sıra şehrin vizyonuna değer katacak, çehresini değiştirecek pek çok projeyi de hayata geçirdiklerini kaydetti.

24 Ocak depremi ve pandemi sürecinin tüm olumsuzluklarına rağmen kararlılıkla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Şerifoğulları, “Elazığ’ımızı pek çok mega projeyle geleceğe hazırlıyoruz 

Şehrimiz için önemli bir hizmet olan bu tesisin inşasına katkılarından dolayı isminin açıklanmasını istemeyen hayırsever iş adamımıza teşekkür ediyorum. Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binamız şehrimize hayırlı olsun.”dedi

AK PARTİ İL BAŞKANI YILDIRIM’DAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Daha sonra söz alan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bu değerli hizmetin şehre kazandırılmasından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve ekibine teşekkür ederek, Elazığ Belediyesi’nin hemen her hafta gerçekleştirdiği açılışlarla hizmetlerini sürdüğünü kaydetti.

 AK PARTİ MKYK ÜYESİ BULUT: “BUGÜN AÇILIŞINI YAPTIĞIMIZ TESİS, BAŞKANIMIZIN İNSANA BAKIŞ AÇISININ EN GÜZEL ÖRNEĞİDİR”

Son olarak söz alan AK Parti MKYK Üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut,  bu hayırlı hizmetten dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ederek, “Bizi iktidara taşıyan belediyecilik anlayışımızdır, bizim belediyecilik anlayışımızda merkeze insanımızı almış olmamızdır. Bu belediyecilik anlayışını en güzel şekilde temsil eden Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Her hafta bir açılış yapıyoruz, bundan büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.  


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ