İBB'nin okul protokol törenine karşı, Elazığ Belediyesi Gasilhane açtı

Tesadüfün böylesi görülmedi. Ak Parti Elazığ Belediyesinin gasilhane açılışını, İBB Başkanı İmamoğuluna gelişine rast getirmesi, Ak Parti'nin, CHP'nin kamuoyunda yükselen trendinin önünü kesmek için planlandığı şeklinde değerlendirildi 


İBB'nin okul protokol törenine karşı, Elazığ Belediyesi Gasilhane açtı

İlimizde Ak Partinin CHP’nin atacağı hamleleri önlemeye yönelik misillemeler devam ediyor. Bu satranç oyunu okul protokol imza töreni için Elazığ'a gelen İBB Başkanı İmamoğlu'nun ziyaretinde de yaşandı 24 Ocak depreminde sonra birçok okulumuz depremde ağır hasar görmüş eğitim yapılamaz duruma gelmişti. Ak Parti Milletvekili Bulut, CHP’nin İlimize bir okul yaptırmasını talep etmiş, CHP Milletvekili Erol, Bulut’un bir okul talebine karşılık iki okul yaptırma girişimini sonuçlandırmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), deprem sonrası, il valiliğine başvurup, bölgede okul yaptırma talebi uzun bir süre bekletilmesine rağmen nihayet Elazığ Valiliği, İBB'ye, depremde hasar gören Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, spor salonu ve atölye binalarının yeniden projelendirilerek inşa edilebileceği yönünde yanıt vermişti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek Kaya İmamoğlu, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 24 derslikli okul binası, atöyle binaları, spor salonu ve müştemilatlarının yapım protokolü imza törenine katılmak üzere Elazığ'a geldi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek Kaya İmamoğlu, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 24 derslikli okul binası, atöyle binaları, spor salonu ve müştemilatlarının yapım protokolü imza törenine katılmak üzere Elazığ'a geldiği gün Ak Parti Belediyesi misilleme olarak Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bünyesinde 20 adet morg, 5 adet gasilhane, bekleme salonu ve idari birimler ve caminin yer aldığı Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirmesi dikkat çekti.

Ak Parti Elazığ Belediyesinin açılışının İBB Başkanı İmamoğuluna gelişine rast getirmesi CHP'nin kamuoyunda yükselen trendinin önünü kesmek için planlandığı şeklinde değerlendirildi KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ