2 Gümüş 1 Bronz Madalya İlimiz Sporcularının

Karaman'da 26 Ağustos Perşembe günü başlayan Kuraş Türkiye  Şampiyonası ve Milli takım seçmelerinde dün Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Kemal Kaya 60 kg Türkiye ikincisi, Bordo 23 Spor Kulübü sporcusu Mustafa Furkan Güven 81 kg Türkiye üçüncüsünü oldu. Bugün gerçekleşen müsabakaların son gününde Bordo 23 Spor Kulübü sporcusu Okan Takansak 100 kg Türkiye ikincisi olurken Murat Demirel 66 kg Türkiye dördüncüsü, Mehmet Yılmaz 90 kg Türkiye beşincisi olma başarısını gösterdi

2 Gümüş 1 Bronz Madalya İlimiz Sporcularının
29 Ağustos 2021 - 18:24 - Güncelleme: 30 Ağustos 2021 - 17:51
Karaman'da 26 Ağustos Perşembe günü başlayan Kuraş Türkiye  Şampiyonası ve Milli takım seçmelerinde dün Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Kemal Kaya 60 kg Türkiye ikincisi, Bordo 23 Spor Kulübü sporcusu Mustafa Furkan Güven 81 kg Türkiye üçüncüsünü oldu. Bugün gerçekleşen müsabakaların son gününde Bordo 23 Spor Kulübü sporcusu Okan Takansak 100 kg Türkiye ikincisi olurken Murat Demirel 66 kg Türkiye dördüncüsü, Mehmet Yılmaz 90 kg Türkiye beşincisi olma başarısını gösterdi. 

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, "Karaman'da gerçekleşen Kuraş Türkiye  Şampiyonası ve Milli takım seçmelerinde toplamda iki gümüş bir bronz madalya ve bir Türkiye dördüncülüğü, birde Türkiye beşinciliği ile İimizi temsil eden Gençlik ve Spor kulübü sporcuları ve Bordo 23 Spor Kulübü hoca ve antrenörlerine, sporcularına emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Son dönemlerde içinde bulunduğumuz tesisleşme ile birlikte başarılı ve güzel sonuçlar almaya devam ediyoruz. Gerek Milli takıma vermiş olduğumuz sporcular gerekse Türkiye dereceleri bunun en güzel göstergeleri. Umarım ilerleyen yıllarda da başarılı ve azimli çalışmalarımız ile bu güzel sonuçlar artarak devam edecektir." ifadelerine yer verdi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum