46 bin fidan dikilecek

Fırat Üniversitesi ile Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü arasında yapılan protokolle Fırat Üniversitesi içerisinde 46 bin fidanı toprakla buluşturacak

46 bin fidan dikilecek
03 Ağustos 2021 - 14:38 - Güncelleme: 04 Ağustos 2021 - 21:24
Fırat Üniversitesi ile Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü arasında yapılan protokolle Fırat Üniversitesi içerisinde 46 bin fidanı toprakla buluşturacağız

Türkiye orman yangınlarıyla mücadele ederken, ciğerlerimiz yanarken Fırat Üniversitesi yine farkını ortaya koyarak oldukça önemli bir farkındalık çalışmasına imza attı.

Fırat Üniversitesi ile Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü arasında yapılan protokolle, Fırat Üniversitesi’ndeki her öğrenci için bir fidan, toplamda 46 bin fidan toprakla buluşacak. Fidanların toprakla buluşması için saha çalışmalarında sona gelindi.
 
Konuyla ilgili açıklama yapan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında 2021 yılı içinde her öğrencimiz için bir fidanı, toplam 46 bin fidanı toprakla buluşturacağız. Saha çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Yeşil Türkiye’mize, güzel Elazığ’ımıza, orman yangını şehitlerimize armağan olsun” dedi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum