Açıklama şehrimize bir hakarettir

Ak Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Kemal Tan'ın yaptığı açıklamalardan sonra bir tepki de İYİ  Parti kanadından geldi

Açıklama şehrimize bir hakarettir
28 Temmuz 2021 - 15:19 - Güncelleme: 28 Temmuz 2021 - 16:15
Ak Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı Kemal Tan'ın yaptığı açıklamalardan sonra bir tepki de İYİ  Parti kanadından geldi.
İYİ  Parti İl Başkanı Mevlüt Or, Ak Parti İl Başkan Yardımcısının yaptığı açıklamaların kabul edilemez olduğunu söyledi.  Sözlerine devam eden Or: "Biz bu şehrin yaşadığı doğal afetlerden sonra hak ettiği yerde ve konumda olması için mücadele ediyorken, iktidarın Elazığ Ak Parti İl Başkan Yardımcısı'nın yaptığı mesnetsiz açıklamaları şehrimize yapılan bir hakaret olarak nitelendiriyoruz. Siz bu şehre zarardan başka bir şey vermediniz, ilimizi depremden sonra ne hale getirdiğinizi görmüyor musunuz? Vatandaşlarımızın mağduriyetleri, AFAD' da biriken dilekçeler, TOKİ Konutlarında telafisi olmayan hataların yapılması  ve aldığınız yanlış kararlarla bu şehre ikinci  depremi de siz yaşattınız.
Biz İYİ  Parti olarak şehrimizin marka değerini korumak için elimizi taşın altına koymaktan hiç bir zaman çekinmedik, çekinmeyeceğiz. Sizin afet bölgesi ilan edilmesi ile ilgili hiç bir çabada bulunmayışınızı hayretler içinde takip ediyoruz. Tabii ki afet bölgesi ilan edilirse ilimizin kazanacağı avantajları hiç kimse görmezden gelemez. Bu şehrin insanına yapılan talihsiz açıklamaları kınıyoruz. Biz İYİ Parti olarak İlimizin menfaatine olacak her şeyin içinde olacağız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın’ dedi


Ne demişti...
Rize afet bölgesi ilan edilmiş ama Elazığ edilmemiş diye çığırtkanlık yapan gazeteci, yazar ve benzeri her kim varsa işinizi ya adam gibi yapın ya da bu şehirden gidin! Siz de çok iyi biliyorsunuz ki sadece Rize de heyelan olan bölgenin afet bölgesi ilan edilmesi söz konusu. Rize'nin tamamı afet bölgesi ilan edilecekmiş gibi algı yaratmak istemenizin kime ne faydası var acaba?

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum