Alpay, Avrupa kupalarında başarının gururunu yaşıyorum

Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu yapıldı. Eski Başkan Mustafa Alpay, başkanlık görevini  yeni başkan Av. Ahmet Doğuş Cantürk'e devir etti.

Alpay, Avrupa kupalarında başarının gururunu yaşıyorum
13 Temmuz 2021 - 17:00 - Güncelleme: 22 Temmuz 2021 - 09:51
Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanı Mustafa Alpay, başkanlık görevini  Av. Ahmet Doğuş Cantürk'e devir etti. Olağanüstü yapılan Genel Kurul da bir konuşma yapan Mustafa Alpay; "Çok sıkıntılı bir süreçte faaliyetlerinin akamete uğramaması için görevi kabul ederek çalışmalara başladığım Kulüp Başkanlığı görevini bugün yapılan Genel Kurul toplantımızda çok değerli bir Elazığ’lıya, kıymetli dostum Av. Ahmet Doğuş Cantürk’e devretmiş bulunuyorum. Vazifemi hakkıyla yapmanın vermiş olduğu iç huzur ile birlikte, Elazığ’ımıza Avrupa Kupalarında çeyrek final sevinci ve heyecanı yaşatmış olmanın gururu içerisindeyim. 
Her zaman söylediğim gibi; Bizim gayemiz bir makamda baş olmak değil, Elazığ  için hizmet duvarına döşenmiş bir taş olabilmektir.
Bu süreçte emeği geçen tüm yol arkadaşlarımıza ve süper lig’de ki iki yılımızda da maddi manevi yanımızda olan Birevim ailesine teşekkür ederim"dedi

Mustafa Alpay yeni yönetimde yeniden görev alacak. 

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...


https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum