Reklam

Amatör spor kulüplerine maske dağıtıldı

Ülkemizde yaşanan maske sıkıntısını STK'lar çözümlemeye çalışıyor. İlimizde Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odasından sonra İlimiz Amatör Spor Kulüpleri Derneği de Amatör Spor kulüplerine maske dağıttı

Amatör spor kulüplerine maske dağıtıldı
05 Mayıs 2020 - 22:18 - Güncelleme: 08 Mayıs 2020 - 13:03

Ülkemizde yaşanan maske sıkıntısını STK'lar çözümlemeye çalışıyor. İlimizde Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Odasından sonra İlimiz Amatör Spor Kulüpleri Derneği de Amatör Spor kulüplerine maske dağıttı.  Elazığ ASKF tarafından yapılan açıklamada "( TASSK ) Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından Elazığ ASKF Başkanlığına 3.000 adet Maske gönderilmiş olup, bunun yanında Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak 4.000 adet Maske yaptırarak toplam 7.000 adet maskeyi bütün spor kulüplerimize ücretsiz olarak dağıtmaya başladık.

Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak emeği geçen Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanımız Sayın Ali Düşmez’e ve Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. Bu zorlu günleri birlik ve beraberlik içerisinde birlikte aşacağız"denildi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum