Asbaşkan Dağ'dan önemli ziyaretler

Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve Avrupa’da Elazığ’ın tek temsilcisi olan Elazığ İl Özel İdarespor Basketbol Kulübü, yeni sezona hazırlanıyor.  Temmuz ayında gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulun ardından Ahmet Doğuş Cantürk Başkanlığı’nda oluşan yeni yönetimde Asbaşkan olarak görev alan Elazığlı İş Adamı Ferhat Dağ, İstanbul’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.   

Asbaşkan Dağ'dan önemli ziyaretler
10 Eylül 2021 - 09:13 - Güncelleme: 11 Eylül 2021 - 15:35
Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden ve Avrupa’da Elazığ’ın tek temsilcisi olan Elazığ İl Özel İdarespor Basketbol Kulübü, yeni sezona hazırlanıyor. 
Temmuz ayında gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulun ardından Ahmet Doğuş Cantürk Başkanlığı’nda oluşan yeni yönetimde Asbaşkan olarak görev alan Elazığlı İş Adamı Ferhat Dağ, İstanbul’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.   
Asbaşkan Dağ, ziyaretleri kapsamında AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve Elazığlı İş Adamı ORKA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nu ziyaret etti. 
Ziyaretlerde üzerinde isimleri yazılı 23 numaralı Elazığ İl Özel İdarespor Basketbol Kulübü formasını takdim eden Dağ, kulüp hakkında bilgiler verdi. 
İlk olarak ORKA Holding (Tween, D'S, Damat) Yönetim Kurulu Başkanı Elazığlı İş Adamı Süleyman Orakçıoğlu’nu ziyaret eden Asbaşkan Ferhat Dağ, “Çok sevdiğim ve değer verdiğim,  Elazığ’ımızın yetiştirmiş olduğu değerli İş Adamı ağabeyim Süleyman Orakçıoğlu’nu ziyaret ederek Basketbol takımımızla ilgili istişarelerde bulunduk.  Değerli iş adamımız Süleyman Orakçıoğlu; özellikle kadın basket takımımızı çok önemsediğini belirterek şehrin tanıtımı ve gelişiminde takımımızın çok önemli bir rol üstlendiğini ifade etti.  Kulübümüze maddi destekte bulunan değerli ağabeyim ilerleyen süreçte de desteklerinin devam edeceğini belirtti.” dedi.
Asbaşkan Ferhat Dağ  daha sonra ise Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve  AK Parti İstanbul İl Başkanı  Osman Nuri Kabaktepe'yi makamında ziyaret etti.  Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’yi Elazığ İl Özel İdare Kadın Basketbol takımının oynayacağı bir basketbol müsabakasına davet ederek katılma sözünü aldığını belirten Ferhat Dağ,  ziyaretler esnasında Elazığ İl Özel İdarespor Kulübüne gösterilen yakın ilgi, alaka ve desteklerden dolayı teşekkür etti

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum