Başkan, hanımefendi ile samimi bir konuşma yaptık

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, CHP İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar’ın dertlerini anlatmak isteyen vatandaşlar, bırakın bunları dile getirmeyi, maalesef o kalabalığın ortasında, alaycı ve küçük düşürücü ifadelere de maruz kaldıklarını, özür dilemesi açıklamasına yanıt verdi. Bir hanımefendi ile samimi bir konuşma yaptık dedi

Başkan, hanımefendi ile samimi bir konuşma yaptık
29 Nisan 2022 - 20:35 - Güncelleme: 18 Mayıs 2022 - 13:05
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı  Murat Kurum’un ilimiz ziyaretinde Mustafapaşa Mahallesinde yaşanan tepkiler görsel ve yazılı medyada büyük yer aldı. Yayınlanan görüntülere CHP İl Başkanı Av.Coşkun Çağlar Duran bir açıklama yaparak Belediye Başkanı Şahin Şerifoğlu’nu eleştirerek” dertlerini anlatmak isteyen vatandaşlar, bırakın bunları dile getirmeyi, maalesef o kalabalığın ortasında, alaycı ve küçük düşürücü ifadelere de maruz kaldıklarını, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğluları’nın depremzede bir kadınla yaptığı sohbet bizleri  üzdüğünü ve O bayandan özür dilemesini istedi.

Samimi sohbet ettik
CHP İl Başkanı Duran’ın açıklamasına yanıt gecikmedi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğlu yazılı bir açıklama yaparak, Bizi yakından tanıyan ve her fırsatta samimiyetimize vurgu yapan, bizim çalışmalarımızı özel ortamlarda takdir eden CHP il kadrosunun kamuoyu önünde bizim samimiyetimizi tartışmaya açması sadece tutarsızlıkla izah edilemez. CHP İl  Başkanlığının bu tutumu, kelimenin tam anlamıyla şark kurnazlığıdır. CHP zihniyeti tam olarak işte budur! Dedi.
Belediye Başkanı Şerifoğulları açıklamasında CHP İl Başkanlığının yapmış olduğu açıklamalar gerçeklikten ve iyi niyetten uzak açıklamalardır.
bir hanım kardeşimizle gayet samimi ve doğal diyaloğumuzdan hareketle bizim üstenci olduğumuzu ve vatandaşımızı hor ve hakir gördüğümüz iddia edilmiştir. Biz hiçbir zaman, hiçbir vatandaşımızı hor ve hakir görmedik, görmeyiz. Kendileri de dahil hiç kimse bunun aksine bir tek örnek gösteremez. CHP İl Başkanlığı vatandaşına tepeden bakan birilerini görmek istiyorsa dönüp CHP’ye baksın. CHP’nin tarihine baksın. Depremden bir yıl sonra Elazığ’a gelen parti yönetimine baksın” dedi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum