Başkanlar rakiplerini ikiye katlayarak kazandılar

İlimizde 8 Ocak 2022 Cumartesi günü Otomobilciler ve Minibüsçüler Odası ile Bakkal ve Bayiler Odasında seçim heyecanı yaşandı. Bu gün her iki odada gerçekleşen seçimler sonunda Başkanlar rakiplerine fark attıkları görüldü.

Başkanlar rakiplerini ikiye katlayarak kazandılar
08 Ocak 2022 - 19:34 - Güncelleme: 09 Ocak 2022 - 22:24
Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odasına bağlı odalarda seçim heyecanı devam ediyor. 8 Ocak 2022 Cumartesi günü Otomobilciler ve Minibüsçüler Odası ile Bakkal ve Bayiler Odasında seçim heyecanı yaşandı. Bu gün her iki odada gerçekleşen seçimler sonunda Başkanlar rakiplerine fark attıkları görüldü.
Otomobilciler ve Minibüsçüler Odasında yapılan seçimlerde iki aday yarıştı. Mevcut başkan Şevket Toraman’ın rakibi Halil Saraçtı. Yapılan seçimler sonucunda Şevket Toraman 1126, rakibi Halil Saraç ise 550 oy aldı. Toraman’ın aradaki farkı bir önceki seçim soncunda göre katladığı görüldü
İkinci seçim heyecanın yaşandığı oda ise Bakkal ve Bayiler Odasında yaşandı. Mevcut Başkan Cebrail Top’un iki rakibi vardı. Yoğun geçen seçim çalışmaları sonucunda mevcut başkan 702 oy alırken, Başkan adaylarından Macit Özer 357 oy alırken bir diğer aday Leyla Yıldırım ise 207 oy aldığı görüldü.

 KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum