Beyin bir donanımdır, herkeste vardır; akıl bir yazılımdır, herkeste yoktur."

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, hafta sonu il binasında halkla buluşma gününde ekonomik kriz ve yüksek enflasyon karşısında vatandaşlara yönelik tavsiyesi gündemde yerini korurken muhalefetinde hedefi haline geldi. Saadet Partisinden sonra bir tepkide Doğru Partisinden geldi

Beyin bir donanımdır, herkeste vardır; akıl bir yazılımdır, herkeste yoktur."
24 Kasım 2021 - 20:43 - Güncelleme: 26 Kasım 2021 - 22:28
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, hafta sonu il binasında halkla buluşma gününde ekonomik kriz ve yüksek enflasyon karşısında vatandaşlara yönelik tavsiyesi gündemde yerini korurken muhalefetinde hedefi haline geldi. Saadet Partisinden sonra bir tepkide Doğru Partisinden yapıldı. 
Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Cezmi Orkun’da Ak Parti Milletvekili Demirbağ’ın açıklamasına yanıt verdi.
Orkun; Bu arkadaşıma önerim, İktidar tarafından yapılan hataları kabul etmesi ve bu hataların düzeltilmesi yönünde gayret göstermesidir”dedi

İran azeri türkü Dr.Anooshirvan Miandji “Beyin bir donanımdır, herkeste vardır; akıl bir yazılımdır, Herkeste yoktur.” Sözünü hatırlatan Doğru Parti Genel Başkan Yardımcısı Orkun; “Döviz kurlarında yükselişin hızla arttığı günümüzde AKP seçmen kardeşlerimin büyük bir bölümü mevcut iktidarın beceriksizliğini kabul ederken az da olsa bir kısmı da Küresel güçler Reis’e saldırı yapıldığı bahanesine sığınarak savunma çabası içerisindeler. Oysa Sayın Erdoğan’ın geçmiş hükümetleri eleştirirken “dış güçler böyle yapıyor safsatasına inanmıyorum bir insanın bünyesi sağlam olursa vücuduna giren virüsleri yok eder, devletin de ekonomisi sağlam olursa kimse etkili olamaz” dediğini belli ki hatırlamıyorlar” dedi.
AKP milletvekillerinden birisi de kendini aşmış bunun bir saldırı olduğunu, bu saldırı karşısında millet olarak direnmemizi istediğini belirten Orkun; “Vatandaşlara 2 kilo et yiyiyorsanız yarım kilo yiyin, 2 kilo domates alıyorsanız 2 tane, bir kilo biber alıyorsanız 3 tane alınız tavsiyesini çözüm olarak ileri sürüyor. Bu nasıl bir anlayıştır. Tabi ki milletten kopuk bir anlayıştır. Bu söylemin bir başka izahı olamaz. Bu milleti salak mı zannediyorsunuz. Bu arkadaşıma önerim, İktidar tarafından yapılan hataları kabul etmesi ve bu hataların düzeltilmesi yönünde gayret göstermesidir.
İran azeri türkü Dr.Anooshirvan Miandji “Beyin bir donanımdır, herkeste vardır; akıl bir yazılımdır, Herkeste yoktur.” Sözünü hatırlatmada yarar görüyorum” diyerek öneride bulundu.
İktidarlar şikayet etme, mazeret üretme ve birilerini suçlama yeri değildir diyen Doğru “Çözüm üretme yeridir çözüm. AKP İktidarı; Her zaman yaptığı gibi bugün de yaptığı yanlışları için suçlu aramaktadır. Geçmişte olduğu gibi bugün de bu suçlu, ya Maliye ve Hazine Bakanı ya da Merkez Bankası Başkanı olursa şaşırmamak gerekir. Peki suça teşvik edenler! Onun cevabı da milletimizde tabi” olduğunu vurguladı.

Orkun,  Doğru Parti temsilcisi olarak, milletini yok sayan TUZU KURU saray ve eşrafını savunmaya yönelik bu veya benzeri anlayışların tümünü reddediyor ve kınıyorum dedi
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum