Bu defa da Hazarbaba Kayak tesisinin çardaklarını götürmüşler…

İlimizde bir kurumda bu kadar keyfi bir yönetim anlayışı görülmedi. Ak Parti Baskil İl Genel Meclis üyesi Turgay Aksoy’un Baskil’e bağlı kanyonlar için alınan teknenin Baskil olmadığını ifadesinden sonra bu defada Sivrice İlçesinde bulunan Hazarbaba Kayak tesislerinin Çardaklarını götürüldüğü ortaya çıktı

Bu defa da Hazarbaba Kayak tesisinin çardaklarını götürmüşler…
03 Haziran 2021 - 18:27 - Güncelleme: 05 Haziran 2021 - 09:22
İlimizde bir kurumda bu kadar keyfi bir yönetim anlayışı görülmedi. Ak Parti Baskil İl Genel Meclis üyesi Turgay Aksoy’un Baskil’e bağlı kanyonlar için alınan teknenin Baskil olmadığını ifadesinden sonra bu defada Sivrice İlçesinde bulunan Hazarbaba Kayak tesislerinin Çardaklarını götürüldüğü ortaya çıktı.  
Haziran ayı İl Genel Meclisinin üçüncü gününde konuyu MHP İl Genel Meclis üyesi ve grup Başkanı Osman Dilek gündeme taşıdı. Dilek, Sivrice İlçesini temsilen iki İl genel meclis üyesi olduğunu bu üyelerin Hazarbaba kayak tesisindeki çardakların götürüldüğünde haberleri olup olmadığını sordu. Ak Parti Sivrice İl Genel Meclis üyesi Ahmet Feti Beşiktaş Sivrice’ye Kayak tesisine fazla yatırım yapılsın diye orada yapılan yatırımları ve çardakları başka ilçeye taşıyorlar. Biz bunların takipçisi olacağız. Kim oraya göndermişse götüren çardakları Kayak merkezine geri getirip teslim edecekler.   
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum