Bundan sonra bizde mi siyaset yapalım

Elazığ Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısının son günü görüşmelerinde İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Gültekin Koç, Belediye Başkanı Şerifoğulları'na sitem ederek dışlandıklarını ileri sürdü.

Bundan sonra bizde mi siyaset yapalım
06 Nisan 2022 - 14:11 - Güncelleme: 25 Nisan 2022 - 11:34
Elazığ Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısının son günü görüşmelerinde İYİ Parti Belediye Meclis üyesi Gültekin Koç, Ak Parti grup başkan vekiline sitem ederek dışlandıklarını ileri sürdü. Elazığ menfaatlerinde dönüp çalışmalara destek olduk. Hiç köstek olmadık, ama bizi yok sayarsanız, bundan sonra bizde başlarız yapmayın dedi.
Elazığ Belediyesi İmar komisyonu tarafından hazırlanan yeni imar çalışmalarının onaylanması esnasında söz alarak, gerçek olan bir şey var ki biz buradayız, biz komisyonlarda yokuz, hiçbir danışma kuruluşunda yokuz, haberimiz olmuyor siteminde bulundu. Koç sitemine şöyle devam etti. “Önümüze geldi. Neyine evet diyeceğim bunun neyine kabul vereceğim. Bunu vicdani sorumluluğunu nereye koyacağım. Değerli arkadaşlar saat 16.00 da mesaj geliyor. Yapmayın, etmeyin. Bizi yok saymayın, biz burada başından beri bu mecliste  hiçbir siyasi münazaralarında bulunmadan Elazığ menfaatlerinde dönüp çalışmalara destek olduk. Hiç köstek olmadık, ama bizi yok sayarsanız, bundan sonra bizde başlarız yapmayın. Bizi yok saymayın bunu rica ediyoruz sizden” ifadelerinde bulundu
Ak Parti Belediye Meclis üyesi ve grup başkan vekili Veysi Toptaş ise yoğunluktan gecikmiş olabilir açıklamasını yaptı


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum