CHP'ye ağır ithamlarda bulunan Belediye Başkanına yanıt verecek mi?

Ülke gündeminde oldukça büyük yer edinen görüntüler ve Belediye başkanı Şerifoğulları’nın kendi partisi ve partilileri için sarf ettiği cümleler için bugüne kadar bir açıklama yapmaması dikkat merak ediliyor

CHP'ye ağır ithamlarda bulunan Belediye Başkanına yanıt verecek mi?
30 Nisan 2022 - 16:03 - Güncelleme: 22 Mayıs 2022 - 19:16
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Mustafapaşa Mahallesi’nde bayan vatandaşa “senin önceki evinde duşakabin var mıydı?” şeklindeki konuşması Türkiye gündeminde geniş yer buldu. Bu açıklamalar sonrası CHP İl Başkanı Av. Duran, Belediye Başkanını vatandaşa karşı söylemlerinden dolayı özür dilemeye davet etmişti. Bu açıklamanın hemen akabinde Başkan Şerifoğulları;” CHP İl Başkanlığının bu tutumu, kelimenin tam anlamıyla şark kurnazlığıdır. CHP zihniyeti tam olarak işte budur! CHP İl Başkanlığı vatandaşına tepeden bakan birilerini görmek istiyorsa dönüp CHP'ye baksın. CHP'nin tarihine baksın. Depremden bir yıl sonra Elazığ'a gelen parti yönetimine baksın. Elazığ'a okul yapacağım vaadi ile gelip, buradan koşarcasına Diyarbakır'a geçerek PKK'lılarla boy boy görüntü veren başkanına baksın. Aradığı üsttenciliği CHP'de bulacaklardır.” sözleriyle tüm CHP’lileri eleştiri yağmuruna tutmuştu. Bu sözlü atışmadan sonra gözler CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a çevrildi.

GÜRSEL EROL NE YAPACAK?
Hem stratejik hem de taktiksel olarak farklı bir siyaset tarzının olduğu bilinen Gürsel Erol bugüne kadar Ak Partili siyasal kişiliklerin yaptıkları hataları ve yanlışları Elazığ seçmenine usta bir taktikle aktarmayı başarmıştı. Aynı Gürsel Erol’un Ülke gündeminde oldukça büyük yer edinen görüntüler ve Belediye başkanı Şerifoğulları’nın kendi partisi ve partilileri için sarf ettiği cümleler için bugüne kadar bir açıklama yapmaması ”Anlaşılan Gürsel Erol bunları da sineye çekti” şeklinde yorumlanırken siyasi kulislerde ise Erol’un belediye başkanı hakkında konuşmamasının altında aylar önce gündeme gelen gizli bir ittifak mı var? soruları çokça sorulmaya başlandı.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum