Çınar; "Ligin ikinci yarısına hazır olmak istiyoruz"

Karakoçan Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Önder Çınar, Antalya- Kemer’de gerçekleştirlen devre arası kampımız ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Çınar; "Ligin ikinci yarısına hazır olmak istiyoruz"
16 Ocak 2021 - 19:09 - Güncelleme: 19 Ocak 2021 - 19:07
Karakoçan Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Önder Çınar, Antalya- Kemer’de gerçekleştirlen devre arası kampımız ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Lig’in İkinci Yarısına Yoğun Bir Şekilde Hazırlanıyoruz”
Lig’in ikinci yarısına yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirten Önder Çınar “ Lig’in ikinci yarısına hazırlanmak için devre arası kampımızı Antalya-Kemer Limak  Limra hoteli’nde  yapıyoruz.İklim şartları ve çalıştığımız sahalar gayet güzel ,antrenmanlarımız verimli geçiyor.Takımımız ,günü çift antrenmanla  yoğun bir tempoda sürdürüyor.Takımımızın çalışma isteği ve azminden son derece memnunuz.Lig’in ikinci yarısına hazır bir şekilde başlamayı hedefliyoruz. “ şeklinde konuştu.

“İlk Devreyi Hedeflediğimiz Noktada Bitirdik”
İlk devreyi hedefledikleri noktada bitirdiklerini  ifade eden Teknik Sorumlu Önder Çınar “ Bu sezon bilindiği üzere  3.lig 3.Grup’ta yer almıştık.Grubumuza bakıldığı zaman TFF 3.lig’in en güçlü grubu olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem il takımları fazla hemde şampiyonluğa oynayan takım sayısı fazla Bu nedenle TFF 3.lig’in en güçlü grubu bizim yer aldığımız grup. İlk yarıyı 19 puanla 10. Sırada tamamladık.Sezon başında belirlediğimiz hedefe ulaştık.İkinci devre eksik noktalarımıza yapacağımız takviyelerle daha iyi  sonuçlar alacağımızı düşünüyorum.” İfadelerini kullandı.

“Transfer Çalışmalarımız Devam Ediyor”
Transfer çalışmalarının devam ettiğini açıklayan Teknik Çınar “Transfer çalışmalarımız devam ediyor.Lig’in ilk yarısını Silivrispor’da tamamlayan Ömer Faruk Acı ile anlaştık.Bir forvet ve bİrde kanat oyuncusu ile ilgili görüşmelerimiz olumlu devam ediyor.Lig’in ikinci yarısına daha iyi başlangıç yapmak istiyoruz. “ diyerek sözlerini noktaladı.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum