Demirbağ "Erol, İstediği kadar çırpınsın"

Demirbağ "Erol’un siyaset yaptığını, bir partinin iç işlerine müdahale etmesinin doğru olmadığını buradan bakan olmazsa ben Elazığ’ı galeyana getiririm planı olduğunu vurgulayarak Tunceli Milletvekili olduğu dönem de bir iddiayı tekrar gündeme taşıdı.

Demirbağ "Erol, İstediği kadar çırpınsın"
26 Nisan 2021 - 19:04 - Güncelleme: 30 Nisan 2021 - 13:17
Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında söz atışması devam ediyor. CHP Milletvekili Gürsel Erol’un geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Ak Parti Elazığ’a neden bakanlık vermiyor sorusunu yanıtlayan Demirbağ, "Erol’un siyaset yaptığını, bir partinin iç işlerine müdahale etmesinin doğru olmadığını, buradan bakan olmazsa ben Elazığ’ı galeyana getiririm. Ak partiye kırılanlar bana gelir. Bende kalkar, Elazığ’da gelecek seçimlerde iki üç milletvekili çıkarmayı düşünüyorum. Öyle ifade ediyor. İstediği kadar çırpınsın" dedi.

Demirbağ, CHP'de de önemli makamlar olduğunu partisinin neden kendisini bir görev vermediğini de sorgulaması gerektiğini söyleyerek çarpıcı bir iddiada bulundu.


Demirbağ, Erol’un Tunceli’den Milletvekili olurken Sırrı Süreyya Önder’in bir konuşmasını anlattı. Demirbağ, Önder’in Erol’a, sen değil miydin, PKK’dan izin alarak milletvekilliğine giren. Ağzımı açtırma gel kuliste anlatayım. O lafı yiyen bir milletvekili meclis başkanına derki sataşma var. Ben söz istiyorum. Yoksa cevabını verir. Söz hakkı istemedi ve cevapta vermedi.” Diyerek önemli bir tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu. Demirbağ'ın bu konuşmasından sonra gözler Gürsel Erol'a çevrildi. Erol'un bu iddiaya yanıt verip vermeyeceği merak ediliyor 
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum