DEVA dert dinlemeyi sürdürüyor

DEVA Partisi ilçe gezilerinden sonra mahalle gezilerini de sürdürmeye devam ediyor. DEVA Partisinden yapılan açıklamada ilimizde yaşanan sorunları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek üzere mahalle muhtarları nezdinde ziyaretlere başlayarak, sahada aktif rol almaya başlamıştır denildi.

DEVA dert dinlemeyi sürdürüyor
12 Kasım 2021 - 20:55 - Güncelleme: 12 Kasım 2021 - 22:18
DEVA Partisi ilçe gezilerinden sonra mahalle gezilerini de sürdürmeye devam ediyor. DEVA Partisinden yapılan açıklamada ilimizde yaşanan sorunları ve yapılması gerekenleri değerlendirmek üzere mahalle muhtarları nezdinde ziyaretlere başlayarak, sahada aktif rol almaya başlamıştır denildi. Bu kapsamda muhtar ziyaretlerine ve esnaf gezilerinde DEVA Partisi Elazığ İl yönetimi, İcadiye Mahalle Muhtarı İrfan Gözvur ile muhtarlık ofisinde ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Ziyaret sonrasında değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, “ ikinci Harput caddesi esnaflarımızı ziyaret edip sorunlarını dinledik. Esnaflar, genel olarak sattıkları malzemelerin yerine, yüksek maliyetler nedeniyle yeni ürün temin edememekten dert yanıyor. Bir dokunup bin ah işittiğimiz esnaflarımız özellikle;  artan maliyetin işlerine olumsuz etki yaptığından bahsediyor. Yapılan zamlar elbette şehrimizin ekonomik sorununu önemli bir şekilde etkileyecektir. Ancak maliyet artışının olumsuz etkilerinin, mimimize edilmesi için de gereken hassasiyet yetkililer tarafın dan gösterilmelidir. Esnafımızın ekonomik sorunları ve vatandaşın alım gücünün düşmesi gibi hususlar, yetkililer tarafından göz ardı edilmemelidir. Biz DEVA Partisi olarak, esnafımızın her daim yanlarında olduğumuzu hissettirip, onların sesi olacağız.”dedi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum