"EDEPSİZ VE TERBİYESİZ" İNSANLAR VAR…

Belediye Başkanı ŞeriFoğulları yerel Tv’ de eleştirilere yönelik yaptığı açıklama şaşırttı. Başkan Şerifoğlları isim vermeden eleştiri yapanları “Edepsiz ve Terbiyesiz” insanlar olarak nitelendirmesi eleştirilere karşı ne kadar açık olduğunu gösterirken başkanın bu sözleri karşısında konuklarında şaşkınlıklarını gizleyeöedikleri görüldü

"EDEPSİZ VE TERBİYESİZ" İNSANLAR VAR…
20 Mart 2020 - 20:52 - Güncelleme: 25 Mart 2020 - 17:31
Elazığ Belediye Başkanında eleştirilere yönelik yaklaşımı programa katılanları da şaşırttı.  Başkan Şerifoğlları isim vermeden eleştirenleri “Edepsiz ve Terbiyesiz” olarak nitelendirmesi eleştirilere karşı ne kadar açık olduğunu göstermiş oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının kesik köprü mevkiinde rezerv alan olarak Fırat Üniversitesine tahsis edilen arazinin Belediyeye devir edilmesi ve üniversitenin gelişimine darbe vuracağı konusunu tartışmaları alevlendirmişti. Villa yaparak belediyenin borcunun ödenmesine yönelik yapılan girişim tepkilerin daha da artmasına neden olmuş ve üniversitenin gelişmesine darbe vuracağı yönünde görüşleri ağırlık kazanmıştı. Bu konuda İlimizde yayın yapan yerel bir TV kanalına telefonla katılan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın bu konuda kamuoyundaki eleştirilere yönelik farklı görüşlere yaklaşımı dikkat çekti. Başkan Şerifoğulları “Biz iki gündür şehirde bazı insanlar çok net söylüyorum. Edepsiz insanlar algı oluşturmaya çalışıyorlar. Buraları birilerine peşkeş çekecekmişiz gibi ya da İkinci üniversite kurulacakmış da ikinci üniversitenin kurulmasını engelliyormuşuz gibi algı oluşturmak isteyen bazı terbiyesiz insanlar var. Algı oluşturmaya çalışıyorlar” şeklinde konuşması oturuma katılanların da şaşkınlığa sevk ettiği görüldü. 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet Demir
    1 yıl önce
    Yakışmamış ; eleştiriye açık ol insanları savunduğun konuda ikna etmeye çalış o kullandığın kekimeyi geri al çünki o insanlar seni oraya getirdi .