Eğer, Ak Parti gibi olacaksak iktidar olmayalım

İYİ Parti Milletvekilleri Muhammet Naci Cinisli ve Dr.Arslan Kabukçuoğlu bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a geldi. İki Milletvekillerine ilk önce İYİ Parti İl Başkanlığında bir brifing verildi.

Eğer, Ak Parti gibi olacaksak iktidar olmayalım
18 Mart 2021 - 15:01 - Güncelleme: 21 Mart 2021 - 16:56
İYİ Parti Milletvekilleri Muhammet Naci Cinisli ve Dr.Arslan Kabukçuoğlu bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a geldi. İki Milletvekillerine ilk önce İYİ Parti İl Başkanlığında bir brifing verildi. İl Başkanlığında partililere konuşan İYİ Parti Erzurum Milletvekili Muhammet Naci Cinisli “İktidar olduktan sonra Allah bizleri şaşırtmasın. Allah kötüleri içimize sokmasın. Eğer Ak Parti gibi olacaksak iktidar olmayalım” dedi.
Milletvekili Cinisli Biz buraya Elazığ’ı dinelemeye geldik. Her hafta ülkemizin dört bir yanını Milletvekillerimiz, Genel idare kurulu üyelerimiz, Kurucular kurulu üyelerimiz dağılıyoruz. Her hafta ona yakın şehrimizi ziyaret ediyoruz. Esnafımızı, çiftçimizi, öğrencimizi, gencimizi, her kesimden kardeşimizi dinliyoruz. Mana vermeyenler var. Seçim yok ortada siz neden geziyorsunuz diyorlar. Bunu sorma cüretini gösterenler var. Akılarına bile gelmiyor ki seçim yokken siyasetçi neden dolaşır.  Siyasetçi neden siyaset yapan milleti için siyaset yapan. Siyasetçi seçim kazanmak için siyaset yapmaz. Bunu Ak Partililerin kafalarına sokmaları gerekiyor. Milletimizin gönlünü kazanırsanız. Seçimi zaten kazanırsınız. Seçim taktikleri ile şapkadan tavşan çıkararak seçim kazanmayı siyaset olarak görmüyoruz.  O siyasete girmekte istemiyoruz. O siyasetçilerden değiliz. Vatandaşların feryatlarını dünden beri Elazığ’da da hissetmeye başladık. Ankara’dan Elazığ’a gelirken aldığımız telefonlardan feryadı Ankara’ya kadar geldi. İki gün Elazığ’da yapacağımız temaslarda daha da net sonuçlar alacağız. Biz milletimizin gönlünü kazanarak iktidar olacağımıza inanıyoruz. İktidar olduktan sonra Allah bizleri şaşırtmasın. Allah kötüleri içimize sokmasın. Eğer Ak Parti gibi olacaksak iktidar olmayalım. Sizlerle hep beraber daha çok işimiz var. İktidar yolunda ülkemizi kalkındıracağımızı vaat ediyoruz” dedi

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum