Reklam

ELAZIĞSPOR ZİYARET EDİLDİ

ELAZIĞSPOR ZİYARET EDİLDİ
21 Şubat 2020 - 17:06 - Güncelleme: 23 Şubat 2020 - 17:03

Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığspor kulübünü ziyaret ettiler. Vali Kaldırım ve Başkan Şerifoğulları, kulüp tesislerinde Başkan Selçuk Öztürk, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve futbolcularımız ile bir araya geldiler. 
Ziyarette, Başkan Selçuk Öztürk tarafından Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'a 23 numaralı Elazığspor forması hediye edilirken, Belediye Başkanı  Sayın Şahin Şerifoğulları'na ise plaket takdim edildi. 
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan  Selçuk Öztürk, "Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları bugün kulübümüzü ziyaret ederek bizleri onurlandırmışlardır. Kendilerine kulübümüzün son durumu hakkında bilgiler verdik. Sağolsunlar; Kıymetli Valimiz ve kıymetli Belediye Başkanımız, kulübümüzün yaşadığı problemlerle yakından ilgilenen ve bu problemlerin çözümü noktasında her daim yanımızda olmuşlardır. Valimiz Çetin Oktay Kaldırım ve Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları'na çok kıymetli destekleri ve kulübümüze göstermiş oldukları teveccüh için camiamız adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum" dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum