Erol'dan engellilere 100 akülü araç desteği

CHP İlimiz Milletvekili Erol, seçildiği günden bugüne kadar engellilerin de yanında olmaya devam ediyor. Milletvekili Gürsel Erol, bu güne kadar 100 adet akülü araç temin ederek örnek bir yaklaşım sergiledi. 

Erol'dan engellilere 100 akülü araç desteği
27 Mayıs 2021 - 10:14 - Güncelleme: 28 Mayıs 2021 - 20:11
CHP İlimiz Milletvekili Erol, seçildiği günden bugüne kadar engellilerin de yanında olmayaya devam ediyor. Milletvekili Gürsel Erol, bu güne kadar 100 adet akülü araç temin ederek örnek bir yaklaşım sergiledi. 

CHP Elazığ  Milletvekili Gürsel Erol, seçildiği günden bugüne her zaman vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Kentte sürekli gezerek incelemelerde bulunan Erol, esnaflarla vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve sıkıntıları dinleyip çözüm noktasında harekete geçiyor. Aynı zamanda mecliste de sürekli olarak Elazığ’ın sorunlarını ve isteklerini dile getiren Erol, tüm bunların yanı sıra  Engelli bireyleri de unutmayarak tüm sıkıntılarına ortak oluyor. Milletvekili Erol bu kapsamda engelli bireylerin taleplerine kayıtsız kalmayarak bugüne kadar 100 adet akülü aracı, engelli bireylere dağıttı.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum