Fırıncılar ve esnaf zor durumda...

Muhalefet sahada esnafın derdini dinlemeye devam ediyor. İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, Deprem sonrası Fırıncılar Odası başkanı ile görüştü. Or, artan un ve hammadde fiyatında da fırıncı esnafımızın zorda olduğunu belirtti

Fırıncılar ve esnaf zor durumda...
10 Ağustos 2021 - 15:56 - Güncelleme: 10 Ağustos 2021 - 20:22
İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, STK ve esnaf gezilerine devam ediyor. Or, Fırıncılar oda Başkanı İlhan Yıldız'a yaptığı ziyarette depremden dolayı yıkılan Fırıncıların derdini sıkıntılarını dinledi. Şehrimizin problemlerinde her türlü desteği Fırıncılara vereceğini belirten Or; artan un ve hammadde fiyatında da fırıncı esnafımızın zorda olduğunu belirtti.  STK ziyaretinden sonra esnaflara da bir dizi ziyarette bulunan Or,  ziyaretler sonrası yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: 
Esnaflarımız, ekonomik kaygılar ve   ödenemeyen kredilerde sıkıntı yaşıyorlar. Birde bunlara Suriyelilerin  esnaflarımızın mahallelerinde problem çıkardığını söyleyen  OR; esnafımız dertli, göçmenler mahallelerimizde vatandaşlarımızı rahatsız edip hijyen kurallarına uymuyorlar. Vatandaşlarımız  yaşadığı problemlerde  oldukça haklı. Bunların biran önce ülkelerine dönmelerini istiyor. Bizlerde artık şehrimizde ve ülkemizde yaşanan mülteci sorununun biran önce çözüme kavuşmasını istiyoruz dedi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum