Reklam
Reklam

Halkın sahipsiz hissettiği bir dönemde, "ihanet 19" testi yaptırın" diyerek de tescillemiştir

Vekil Zülfü Bey, gerçek karakteri ve mizacı olan alaycı ve agresif üslubunu, Elazığ halkının kendisini sahipsiz hissettiği bir dönemde, vatandaşlarımıza "kan testi yaptırın, "ihanet 19" testi yaptırın" diyerek de tescillemiştir

Halkın sahipsiz hissettiği bir dönemde, "ihanet 19" testi yaptırın" diyerek de tescillemiştir
14 Eylül 2020 - 12:09 - Güncelleme: 19 Eylül 2020 - 15:34

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'ın yaptığı kanlarını test etsinler açıklaması tepki görmeye devam ediyor. MHP eski İl Başkanı ve 27.dönem Genel Seçimleri Elazığ MHP 1.sıra Milletvekili adayı Oğuzhan Demir'de Milletvekili Demirbağ'a sosyal medya hesabından bir açıklama ile tepki gösterdi. Demir yaptığı açıklama şöyle dedi.
"24 Haziran 2018, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimi. Seçim yapılmış, oylar sayılmış, nihayetinde ilimizde AKP 3, MHP 1 ve CHP 1 vekil çıkarmıştır. Ta ki yurtdışı oyları gelene kadar. Yurtdışı oyları yaklaşık 5 bin AKP, 800 MHP şeklinde dağılınca bir anda Elazığlının seçtiği MHP Vekili artık Elazığlının temsilcisi olamamış. Onun yerine Elazığlının seçmediği Zülfü Demirbağ milletvekili olmuş ve Elazığlı'yı temsil etme hakkını kazanmıştır.
Bu süreçte tarafımızca Yüksek Seçim Kuruluna itirazlarda bulunulmuş, tüm sandıkların açılarak yeniden sayılması talep edilmiştir. Çünkü aradaki fark çok cüzzidir. Birkaç sandık açılıp sayılınca bir anda fikir değiştirilmiş sandıkların açılması durdurulmuş, sonuçlar tescil edilmiştir. Ki her açılan sandıktaki oy sayımız lehimize artmıştır.
Elazığlının seçtiği, Elazığlının gerçek vekili, MHP adayı olan şahsım, sadece ve sadece 249 oyla seçimi kaybetmiştir. Sizleri temsil etme hakkı da şaibeli bir şekilde Zülfü Demirbağ'a verilmiştir.
Vekil Zülfü Bey, Elazığ'a her gelişinde bir tartışmanın odağı olmayı başarmıştır. Eş Başkanlık demiştir, kibirliyiz demiştir, liyakatsiz insanları idareci yapmış olabiliriz demiştir, demiştir, demiştir...
Vekil Zülfü Bey, gerçek karakteri ve mizacı olan alaycı ve agresif üslubunu, Elazığ halkının kendisini sahipsiz hissettiği bir dönemde, vatandaşlarımıza "kan testi yaptırın, "ihanet 19" testi yaptırın" diyerek de tescillemiştir.
Bunun üzerine sürekli arkasını toplamaktan yorulan savunucuları yine devreye girmiş, çıkar yol bulamayınca tüm suçu şaibeli vekilin "kanındaki şeker oranına" atmışlardır.
Maalesef ki Şaibeli Vekil, bir özrü Elazığ halkına çok görmüştür.
Zülfü Demirbağ'ın Cumhur İttifakına zarar veren bu tutum ve davranışlarından dolayı kendisini kınıyorum" dedi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum