Hedef Play-off oynamak

TFF 3 lig 2 grupta mücadele edecek Elazığ Karakoçan Futbol kulübü Başkanı Kaymak yeni sezonda hedeflerinin play-off oynamak olduğunu söyledi

Hedef Play-off oynamak
23 Temmuz 2021 - 21:02 - Güncelleme: 28 Temmuz 2021 - 16:12
TFF 3 lig 2 grupta mücadele edecek Elazığ Karakoçan Futbol kulübü top başı yaptı. Bu gün saat 18.00 de idmanlara başlayan takımda hedef yeni sezonda play-off oynamak.
Yeni sezon hazırlık döneminde iyi bir transfer dönemi geçirdiklerini ifade eden Elazığ Karakoçan Futbol kulübü başkanı Tuncay Kaymak yeni dönem de hedeflerini şöyle açıkladı. ”İyi transferler yaptık. Geçen sene gibi yaptığımız transferleri araştırarak yapıyoruz. İki üç kişi ile daha görüşmelerimiz devam ediyor. İlk kamp etabını Elazığ’da yapıyoruz. Buradan Erzurum’a hareket edeceğiz. Orada iki üç hazırlık maçı planlıyoruz. O karşılaşmalarda gerekli transferler varsa orada iki üç transfer daha yapabiliriz. Bu sezon daha güzel daha iyi bir takım göreceğiz. En kötü hedefimiz play-off olur. Ona göre takım kurduk. Hedefimiz ilk beş sıradan düşmemek. Grubumuzda bir iki takım ekstra transfer yaptı. Korktuğumuz takımda yok” dedi.  

 

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum