Her zaman bu yapının yanında olacağım

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele edecek olan Elazığ Basketbol Spor Kulübü Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Semih Işıkver'i ziyaret ederek, isminin yazılı olduğu kulüp formasını takdim etti

Her zaman bu yapının yanında olacağım
20 Ağustos 2021 - 15:01 - Güncelleme: 24 Ağustos 2021 - 09:53
Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde mücadele edecek olan Elazığ Basketbol Spor Kulübü Yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Semih Işıkver'i ziyaret ederek, isminin yazılı olduğu kulüp formasını takdim etti. 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden MHP İl Başkanı Semih Işıkver, ilimizde bu tarz girişimleri özellikle spor alanında her dönem desteklediklerini ve kamuoyununda yakından şahit olduğunu belirtti.
Elazığ Basketbol Spor Kulübünün özellikle yapılanması hakkında değerlendirmelerde bulunan Işıkver, arkasında sponsor desteği olmadan, Elazığ'da basketbol branşına gönül veren çok kıymetli spor adamlarının biraraya gelerek oluşturdukları bu yapının önemli olduğunu söyledi.
Amatör bir ruh ile samimiyetle, inanmış insanların bu oluşumunun gerek şehir, gerekse ülke sporuna önemli bir kazanım olduğuna dikkat çeken MHP İl Başkanı Semih Işıkver, her zaman bu yapının yanında olacaklarını ifade etti.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum