İBB, İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine atadı

Elazığ’da değerli isimlerin kıymetini bilemediğimize en büyük bir örnek daha yaşandı. Geçtiğimiz dönemlerde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olan İnşaat Mühendisi Mahmut Kahraman, İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

İBB, İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine atadı
08 Ağustos 2022 - 21:01 - Güncelleme: 08 Ağustos 2022 - 21:26

Elazığ’da değerli isimlerin kıymetini bilemediğimize en büyük bir örnek daha yaşandı. Geçtiğimiz dönemlerde AK Parti'den Elazığ Belediye Başkan Aday Adayı olan İnşaat Mühendisi Mahmut Kahraman, İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Ataması mail yoluyla duyurulan Kahraman, resmi olarak görevine başladı.

ABC gazetesinde yer alan haberde 2019 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ Atık Su ve İnşaat Daire Başkanlığı görevine getirilen İnşaat Mühendisi Mahmut Kahraman, son olarak İSKİ Genel Müdür Yardımcılığı'na atandı.
İSKİ'nin yaptığı duyuruda şu ifadelere yer verildi: 
"İSKİ Atık Su ve İnşaat Daire Başkanı olarak görev yapan Sayın Mahmut Kahraman, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Oluru ile 8 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla yatırımlardan sorumlu İSKİ Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır." denildi


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Veli YILDIRIM
    1 ay önce
    Istanbul'da asırların kangren olmuş alt yapı sorunlarının P sini gecesini gündüzüne katarak çözen ve şu taşkınları ile kokuları gideren Mahmut KAHRAMAN'a hakettiği görev verildi. Elazığ'ın gururu hemşehrimizi canı gönülden kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum. Rab'bim yar ve yardımcıları olsun.