İddiaları ispatlamazsan şeref, onur ve haysiyet yoksunusun…!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Ak Parti Milletvekili Metin Bulut arasındaki gerginlik devam ediyor. Gürsel Erol’un Metin Bulut’a “Hodri Meydan!” çağrısına Metin Bulut, basın açıklamasıyla karşılık verdi. Metin Bulut konuşmasında Bize gerekçe üretme demagoji yapma okulların akıbetinden haber ver!” daha sonra ise “Müddei iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İspatlamazsa şeref, onur ve haysiyet yoksunudur …” cümlelerini kullandı. Gürsel Erol’un “Parsadan” meselesini tekrardan gündeme getirerek dolandırıcı imasında bulundu. Bu açıklamalardan sonra gözler Gürsel Erol’a çevrildi ve kamuoyu merakla açıklaması bekliyor.

İddiaları ispatlamazsan şeref, onur ve haysiyet yoksunusun…!
06 Mayıs 2022 - 16:38 - Güncelleme: 07 Mayıs 2022 - 14:26
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Ak Parti Milletvekili Metin Bulut arasındaki gerginlik devam ediyor. Gürsel Erol’un Metin Bulut’a “Hodri Meydan!” çağrısına Metin Bulut, basın açıklamasıyla karşılık verdi. Metin Bulut konuşmasında “Gelip benden yardım isteseydin sana bürokratik süreçler nasıl aşılır, bir iş sonuca nasıl ulaştırılır millete nasıl hizmet edilir öğretirdim. Tekrarlıyorum: Bize gerekçe üretme demagoji yapma okulların akıbetinden haber ver!” daha sonra ise “Müddei iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İspatlamazsa şeref, onur ve haysiyet yoksunudur …” cümlelerini kullandı. Gürsel Erol’un “Parsadan” meselesini tekrardan gündeme getirerek dolandırıcı imasında bulundu. Bu açıklamalardan sonra gözler Gürsel Erol’a çevrildi ve kamuoyu merakla açıklaması bekliyor.

AMA SEN SEVİYESİZLİK YOLUNU SEÇTİN!
CHP Elazığ Milletvekili Erol, “sağanak yağışlarda suçlunun "Afet" değildir, AKP belediyeciliğinin beceriksizliğidir” şeklinde açıklama yapmıştı. Buna karşılık olarak AKP Milletvekili Metin Bulut ve Gürsel Erol arasında gerginlik meydana geldi. Gürsel Erol’un “Hodri Meydan!” çağrısına Metin Bulut’un yanıtı gecikmedi.
Metin Bulut, Basın açıklamasında “Kamuoyuna… Gürsel Erol sana sorduğum gayet basit sorulara cevap vermek yerine iftira ve hakaret yolunu seçtin. Sana seviyeli sorular, cevaplar ve eleştiriler yönelttim ama sen seviyesizlik yolunu seçtin. Sayende ahlak ve algı seviyenin ne kadar aşağılarda bir yerlerde olduğuna hep birlikte şahitlik etmiş olduk. Gürsel Erol, sana iki yılda üç okulu yaptıramadığınızı hatırlattım. Sen iftira imasıyla şahsımı iş bilmezlikle ve bürokrasiyi bilmemekle suçladın. Biz aynı bürokratik ve hukuki süreçleri hızlıca tamamlayıp 40 okul yaptık. Gelip benden yardım isteseydin sana bürokratik süreçler nasıl aşılır, bir iş sonuca nasıl ulaştırılır millete nasıl hizmet edilir öğretirdim. Tekrarlıyorum: Bize gerekçe üretme demagoji yapma okulların akıbetinden haber ver!” sözlerine yer verdi.

ISPATLAMAZSA ŞEREF, ONUR VE HAYSİYET YOKSUNUDUR …
Bulut “Gürsel Erol siyasi fırsatçılık ve siyaseten ahlaksızlık ne demektir sana izah edeyim: Tunceli’de milletvekili olabilmek için Kandil’e yalvarmaktır. Elazığ’da siyasete devam edilmek için milliyetçi taklidi yapmaktır. Çok yüzlülüktür; bazen de yüzsüzlüktür. Sen, bu konuda en net örneksin. Senin nasıl bir karakterinin olduğunu CHP Genel Merkezine girişini yasaklayan Deniz Baykal çok veciz bir şekilde ifade etmişti. Sahi, sana “Parsadan” diyordu; değil mi? Mahkeme kararıyla ihaleye fesat karıştırmaktan hüküm giyen Gürsel Erol bana ihaleci imasında bulunmuşsun. Daha önce de sana iddialarını ispatla demiştim. Yine aynı şeyi söylüyorum. Müddei iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İspatlamazsa şeref, onur ve haysiyet yoksunudur …” dedi.

HARAMZADE GÖRMEK İSTİYORSAN GİT SÖZDE RESTORE ETTİĞİN “HARPUT KALESİNE” BAK.
Metin Bulut açıklamasına “Bizim kursağımızdan haram geçmedi, geçmez. Haramzade görmek istiyorsan git sözde restore ettiğin “Harput Kalesine” bak. Dökülen Harput Kalesinin yıkılan duvarlarında, sahte dolgu ve sıvalarında aradığın haramzadeyi göreceksin.  Gürsel Erol sana Elazığ’lı olsaydın bizi daha iyi anlayacaktın dedim. Doğru söyledim.  Yaptığın açıklama ve seçtiğin seviye beni yeniden doğruladı. Siyasette hiç kimse vazgeçilmez değildir. Bizler de bugün varız, yarın yokuz. Varsa bir emeğimiz, eserimiz, hizmetimiz şeref ve onur olarak o bize yeter. “ sözleriyle devam etti.

SEN BİLE KENDİNLE MUHATAP OLMAK İSTEMEYECEKSİN.
Son olarak da Bulut “Gürsel Erol, şahsıma cevaben yayınladığın basın açıklamasını oku. Kendini, seviyeni o metinde göreceksin. Sen bile kendinle muhatap olmak istemeyeceksin. Sana basın ve sosyal medya yoluyla bile cevap vermek fazla. Seçim zamanı konuşacağım şeyler var diyorsun. Elinde ne varsa çık anlat. Seçimi bekleme. Hemen bugün, bildiğin ve ispatlayacağın ne varsa çık anlat. Bunu Elazığ’ın iyiliği için yap. Bunu kendin için yap. Bekliyorum…” diyerek sözlerini noktaladı.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum