İYİ Parti'nin yükselişi devam edecek"

İş insanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Genel Başkan Meral Akşener’in Bingöl ve Elazığ’da hakla buluşma programları ve ziyaretlerinin halkın umudu olma yolunda yükselişini devam ettirdiğini göstermesi açısından başarılı olduğunu kaydetti.

İYİ Parti'nin yükselişi devam edecek"
12 Kasım 2021 - 16:17 - Güncelleme: 12 Kasım 2021 - 22:18
İş insanı İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, Genel Başkan Meral Akşener’in Bingöl ve Elazığ’da hakla buluşma programları ve ziyaretlerinin oldukça yoğun, verimli ve partilerinin halkın umudu olma yolunda yükselişini devam ettirdiğini göstermesi açısından başarılı olduğunu kaydetti.

Ercan, Bingöl’de yaşanan üzücü hadisenin provakatif bir eylem olmakla birlikte şehit yakını ile eski Grup Başkanvekili Türkkan arasında yaşanılan olayı tasvip etmediklerini ifade ederek, şehitlerin kanı üzerinden siyaset yapmanın da kimseye menfaat sağlamayacağını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in yurt gezilerinde esnaf ve vatandaşla bir araya geldiğinin altını çizen iş insanı ve milletvekili aday adayı Yüksel Ercan, İYİ Parti’nin halk nezdindeki yükselişinin ve halkın sabırsızlıkla beklediği bir konuma yükselmesinin birilerini endişelendirdiğini ifade etti.
Türkiye’de erken ya da zamanında yapılacak seçimle cumhur ittifakının büyük bir oy kaybına uğrayacağını kaydeden Ercan, açıklamasında şunları söyledi:

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin geçtiğimiz günlerde Bingöl ve Elazığ ziyaretlerinde büyük bir coşku ve heyecanı birlikte yaşadık. Her ne kadar şehit yakını olan şahıs, geçmişte Parti Genel Başkanımıza yönelik ağır küfür ve hakaretlerde bulunmuş olsa da Bingöl’de yaşanılan olayı tasvip etmemiz mümkün değildir. Hiç kimsenin bir şehit yakınına böyle bir yaklaşımda bulunmasını kabul edemeyiz. Bizler İYİ Partililer olarak eski Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’ın davranışını yanlış bulduğumuzu ifade etmemize görevinden istifa etmesine rağmen, bu olay üzerinden kendi tükenişlerini gölgeleyerek İyi Parti’nin halkın gönlündeki yükselişini engellemek amacıyla kara propaganda furyası devam ettirilmektedir. Genel Başkanımızın Bingöl ve Elazığ’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiği anlarda hemşehrilerimizin kendilerine sevgi ve teveccühü ortadadır. Kıymetli Genel Başkanımızın Elazığ’dan memnun bir şekilde ayrıldığını belirtmek isterim.” Dedi

Ercan, İYİ Partinin Kovancılar ilçesinde düzenlediği ziyaretinin de coşkulu geçtiğini vurguladı


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum