Kadın elinin değdiği her yer güzelleşiyor, estetik bir dil kazanıyor

İlimizde Bayan Belediye Başkanı, Muhtarlarımızın yanında siyasette ilçelerde İlçe Başkanı olarak görev yapan İYİ Parti Maden İlçe Başkanı Necla Çağıran 8 Mart kadınlar gününde siyaseti konuştuk.

Kadın elinin değdiği her yer güzelleşiyor, estetik bir dil kazanıyor
08 Mart 2021 - 11:49 - Güncelleme: 10 Mart 2021 - 23:41
Ülkemizde 8 Mart Kadınlar günü olarak kutlanır. Bu yılda her gün Kadın cinayetlerinin yaşandığı ülkemizde kadınlara verdiğimiz değer kendini gösteriyor. Günümüzde kadınlar artık her alanda kendini hissettiriyor.

İlimizde Bayan Belediye Başkanı, İl ve Belediye Meclis üyeleri ve Muhtarlarımızın yanında siyasette ilçelerde İlçe Başkanı olarak görev yapan İYİ Parti Maden İlçe Başkanı Necla Çağıran 8 Mart kadınlar gününde siyaseti konuştuk.    

Öncelikle bir kadın olarak İYİ Parti ilçe başkanı olmak benim için gurur verici olduğunu ifade eden Çağıran, “Bir ilçede bir kadın olarak görev yapmak kolay değil, ama partime duyduğum sevgi genel başkanıma olan hayranlığım bana daha çok güç veriyor” dedi.
Kadınlarımız her konuda güçlü olmak zorunda ve bunu başaracak güçte olduklarını dile getiren İYİ Parti Maden İlçe Başkanı Necla Çağıran, “Bu nedenden dolayı kendilerine her konuda güvensinler, Bütün kadınlarımız birer ana, cefakar kadın, üretken kadındır. Kadın evdir, ocaktır. Unutmayalım ki; toplumu ve ülkeleri yöneten insanlar kadınlarımızın yetiştirdiği çocuklardır. Aynı zamanda üreten kadınlarımız için Genel başkanımız tüm kadınlarımız için bir kooperatif kurulmasını istemiş adını da GÜNEŞİN KADINLARI koymuştur. Amaç, kadınlarımızın toplumda daha fazla üretken olmasını sağlamak ve kendi imkanlarını yaratmalarını temin etmektir. Burada Genel Başkanımızın Kadına verdiği desteği ve gücü de görmüş oluyoruz” diyerek kadınların hayatta mücadele etmelerini vurguladı.

Siyasete Genel Başkanımıza olan hayranlığımdan bu yola çıktığını belirten İYİ Parti Maden İlçe Başkanı Necla Çağıran, “Onun mücadeleci ruhu, pes etmeyen duruşu bana her zaman için bir kadın olarak güç vermiştir. Kadınlarımız Genel Başkanımızdan destek alıyorlar. Biliyoruz ki; Kadın elinin değdiği her yer güzelleşiyor, estetik bir dil kazanıyor. Siyasete bir kalite ve ivme kazandırıyor” diyerek sözlerini tamamladı.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum