Reklam

Kampanyaya Milletvekilleri de 1'er maaşlarını bağışladılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına, AK Parti'nin Elazığ'daki 4 Milletvekili de birer maaşları ile destek verdiler

Kampanyaya Milletvekilleri de 1'er maaşlarını bağışladılar
01 Nisan 2020 - 17:11 - Güncelleme: 03 Nisan 2020 - 15:21

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına, AK Parti'nin Elazığ'daki 4 Milletvekili de 1'er maaşını bağışlayarak katıldı. Korona virüs tedbirleri kapsamında mağdur olan dar gelirli vatandaşlara destek olunması amacıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek artarak devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı kampanyaya AK Parti'nin Elazığ'daki 4 Milletvekili de katıldı.AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ'da ortak bir kararla birer aylık maaşlarını kampanyaya bağışladı.
Milletvekilleri adına yapılan açıklamada;"Unutmayalım Türkiye’nin en büyük gücü, birliği, beraberliği ve kardeşliğidir. 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir' hadisinde Peygamber efendimizin buyurduğu üzere İslam dininde yardım ve dayanışma esastır. Bu sebeple başta hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın aynı sorumluluk, aynı duyarlılık ile hareket edeceğine inancımız tamdır”denildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum