Reklam

"Kimse arazi üzerinde plan yapmaya kalkışmasın!"

Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk önemli açıklamalarda bulundu. Temsilcimizin arazisi hakkında sert uyarılarda bulunan Başkan Öztürk; “Yeni valimizin talimatıyla kira sözleşmemizi yapıp dosyamıza koyacağız. Kulağımıza çirkin söylentiler geliyor. Kimse arazi üzerinde plan yapmaya kalkışmasın! 155 dönüm arazimiz var ve buna imza atarım. Başka niyeti olanlara pabuç bırakmam. Sonuçlarına katlanırlar.” dedi. Başkan Öztürk ayrıca transfer tahtası ile ilgili çalışmaları aktardı

"Kimse arazi üzerinde plan yapmaya kalkışmasın!"
29 Haziran 2020 - 18:56 - Güncelleme: 29 Haziran 2020 - 18:59

Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk, saha incelemeleri esnasında önemli açıklamalarda bulundu. Transfer tahtasından, forma kampanyasında taahhütlerini ödemeyenlere kadar bir çok konuya değinen Başkan Öztürk'ün açıklamaları, şöyle…
“EL BİRLİĞİYLE BU SORUNU ÇÖZMEMİZ GEREK”
“Transfer tahtası Eylül ayının 22’sine kadar uzatıldı. Bunun için çalışıyoruz. Öncelikle kulüp lisansı çalışmalarımız var. Puan cezası almamamız adına. Zaten lisans ile transfer tahtası örtüşüyor. Transfer tahtası konusunda 8 dosya var. Toplam borç 28 Milyon TL. Tabi bu rakamın tamamını verip açmayacağız. El birliğiyle bu sorunu çözmemiz gerek. Yeni vali beyle görüştük. Kendisi de futbola duyarlı. Levent hocamızı geçmişten tanıyan bir isim. Futbolun içerisinden bir valinin ilimize tayin edilmesi bizi mutlu etti. Belediye başkanımız zaten sporun içinden geliyor.”
“BAŞKA NİYETİ OLANLARA PABUÇ BIRAKMAM”
“Elazığspor Tesisleri arazisi ile ilgili dilekçemizi verdik. Kulüp lisansı ve transfer tahtasıyla ilgili bir durum. Müracaatımızı yaptık. Giden valimiz bunu imzalayamadı ancak yeni valimizin talimatıyla kira sözleşmemizi yapıp dosyamıza koyacağız. Kulağımıza çirkin söylentiler geliyor konteyner kentle ilgili. Bütün araziye ben kira sözleşme yaparım. Kimse heveslenmesin. Stadyum yıkıldı. Elazığspor’un düştüğü durum ortada. Kimse arazi üzerinde plan yapmaya kalkışmasın! 155 dönüm arazimiz var ve buna imza atarım. Başka niyeti olanlara pabuç bırakmam. Sonuçlarına katlanırlar.”
“ANCAK ORADA ŞOV YAPAN BAZI İSİMLERİ AÇIKLAYACAĞIM”
“Forma kampanyasında taahhüdünü yerine getirmeyenler konusunda biz insanca davrandık. Neredeyse 1 sene oldu. Hala beklentimiz olan kişiler var. Onlara da ayıp etmeyelim diyoruz. Bugün piyasada bir krizi var. Bu aşamada her gün Elazığspor’a vefa gösteren bir isim bunu ödemediyse bunu açıklayıp rencide etmeyi doğru bulmuyoruz. Ancak orada şov yapan bazı isimleri açıklayacağım.”
“NEDEN ŞAMPİYON OLMAYALIM?  “
“Şu an 32 oyuncuyla antrenman yapıyoruz. Kötünün kötüsünü düşünecek bir hocaya sahibiz. Kadir Bekmezci bir ameliyat oldu. Murat Ceylan annesi ve babasından ötürü katılamadı. Yiğitcan’ın sözleşmesi bitti ve kendisiyle temas halindeyiz. Bizim amacımız 2. Lig’de elimizi kolumuzu sallayarak oynamak. Deprem sorunu covid-19’un etkisiyle unutuldu. Bizim konteyner kent sorunumuz da var. Bakanlarımızdan, devletimizden Allah razı olsun. Depremden biz etkilendiğimizi söylemiştik ve koronavirüs de bunu baltaladı. Benim derdim 2. Lig değil. Biz şu an mevcut kadromuzla maçlara çıkarız. Hocamız da bizleri sevdi. Bursaspor’dan teklif geldi ve Levent Eriş hocam gitmedi. Biz transfer tahtasını açmayız ve elimizi kolumuzu sallayarak 2. Lig’de oynarız ancak derdimiz bu değil. Her zaman söylüyorum. Hedefi şehir koyacak. Hedefimiz 2. Lig ise bu şehre yakışmıyor. Transferlerde abartı yapmayacağız. Gençlerimizi de bırakmayacağız. Neden şampiyon olmayalım?  Elazığspor en büyük STK’sı ve ben her yerde konuşurum. Talep ederim Elazığspor için. Bu sezon 3 bin kişiye oynayacağız. 2021 yılında 33 bin taraftara oynayacağız. Bu önemli. Siyasilerimiz de bunu önemser.”
“VALİ KALDIRIM FORMA PARALARINI ÖDEDİ”
“Öncelikle giden valimizle telefonda görüştük ve sevindik. Sakarya gibi bir ile gitmesi bizleri mutlu etti ve göğsümüzü kabarttı. Elazığspor’a ciddi emekleri oldu. Benim bildiğim Milyonlarca TL desteği oldu. Sosyal medyada paylaşımlar oldu ancak yanlış bir bilgi bu. Sayın valimiz forma parasını ödeyerek Elazığ’dan gitti. Sayın valimizle ilgili bir sıkıntımız yok. Altyapı forma malzemesi belediye meclisinden geçiyor. Sayın valimiz talimatı vermişti. Ek ödenek çıkması gerekiyordu. Meclis üyelerimiz de sağ olsunlar. O ödeme yapılacaktır. Giden sayın valimize de teşekkür ediyoruz. Mali kongremiz Mayıs ayında idi. İçişleri Bakanlığı tarafından kongremizi Ağustos ayından öne yapamayacağız. Yönetim kurulunda da değişiklikler yapacağız. Eleştirilmeyi hazmedeceğiz.”
“İNŞALLAH ELAZIĞ’I TEKRAR AYAĞA KALDIRIRIZ”
Elazığspor Teknik Direktörü Levent Eriş ise şu ifadelerde bulundu; “Buradayız ve sahaları inceliyoruz. Elazığ’da olmanın onurunu yaşıyoruz. Sahalarla ilgili bilgi birikimlerimizi aktarmaya çalışıyoruz. Bu işte emek veren, gönül veren ve ter akıtan herkese şükranlarımı sunuyorum. Çünkü önemli değer bunlar. İnşallah geçici olarak bu sahayı kullanacağız. Sahanın güzelliğini söylemeden geçemeyeceğim. Bu sahayı bir deplasman haline çevirmek istiyoruz. Görüntü hoş ve güzel ancak bize lazım gelecek olanlar 3 puanlar. Bunun için saha ile ilgili taleplerimiz olacak. Yeni sezon çalışmalarımız devam ediyor. Biz felaketi 2 kere yaşadık. Gerçekten acılar içinde her şeyi unutmak istiyoruz. Güzel bir takım hazırlamak istiyoruz. Acılardan kavrulan bir şehrin çocuklarıyız. Her ne kadar profesyonel olsak da amatör olarak bakıyoruz çünkü insan evladıyız. O yüzden burada olmak önemli. Büyük bir mücadele veriyoruz. Bu şehri mutlu etmeyi planlıyorsak daha farklı tasarımlar içerisinde olabiliriz. Bu şehrin önemli isimlerinin desteklerini alarak inşallah Elazığ’ı tekrar ayağa kaldırırız.”
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum