Kırgız Cumhuriyetinde yatırım fırsatlarını iş dünyasına anlattı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının davetlisi olarak İlimize gelen Kırgız Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev iş dünyası ile bir araya geldi.

Kırgız Cumhuriyetinde yatırım fırsatlarını iş dünyasına anlattı
13 Mayıs 2022 - 16:28 - Güncelleme: 13 Mayıs 2022 - 16:32
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının davetlisi olarak İlimize gelen Kırgız Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev iş dünyası ile bir araya geldi. Kırgız Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev ülkelerinde iş dünyasına yatırım fırsatları hakkında bilgiler verdi.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkalığında yürütülen toplantıda Kültürel, ekonomik alanlarda köprüler kurulmasının planlandığını Elazığ’ın kültürel açıdan bu ülke ile özellikle Hazar şiir akşamlarının düzenlenmesi ve sahiplenilmesinin İlimiz açısında büyük önemi olacağını söyledi.      
Kırgız Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Kubanıçbek Ömüraliyev ise konuşmasında ülkelerinde Dijital Teknoloji, Tarım-Sanayi Kompleksi, enerji, Turizm ve Maden alanlarında devletin yatırım fırsatları hakkında toplantıya katılan iş inşalarına bilgiler aktardı.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum