Kovancılarda İş Bankası Şubesi bankacılık faaliyetine devam edecek

Geçtiğimiz günlerde İş Bankası’nın Kovancılar Şubesini kapatma kararı, ilçe esnafları ve iş insanları başta olmak üzere tepkiyle karşılanmıştı. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol kamuoyunun endişelerini dikkate alarak yönetim kurulu üyelerine görüştü. Ve... Banka şubesi kapanmama kararını aldı.

Kovancılarda İş Bankası Şubesi bankacılık faaliyetine devam edecek
19 Mayıs 2022 - 19:38 - Güncelleme: 20 Mayıs 2022 - 20:52
Geçtiğimiz günlerde İş Bankası’nın Kovancılar Şubesini kapatma kararı, ilçe esnafları ve iş insanları başta olmak üzere tepkiyle karşılanmıştı.

Elazığ Kovancılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Özdoğan, İş Bankasının Kovancılar Şubesinin kapanması ilçemizde şok etkisi yarattı dedi. Başkanı Ahmet Özdoğan, “İlçemiz, ilimizin en büyük ilçesi bir banka şubesini kapatıyorsa diğer banka şubelerinin de kapanması tehlikesi var demektir şeklinde konuşmuştu

Bunun üzerine Kovancılar iş dünyası, bankanın aldığı karardan geri dönmesi için CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan banka yetkilileri ile görüştü.
Yapılan görüşmede, Elazığ’ın günden güne gelişen ve en büyük ilçelerinden biri olan Kovancılar’da faaliyetlerini sürdüren banka şubesinin kapatılmasının sadece ilçe esnafı ve iş insanlarına değil, vatandaşlara da mağduriyet yaşatacağı CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol tarafından yönetim kurulu üyelerine iletildi.
CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri İş Bankası Yönetim Kurulu üyeleri ile görüşmesi olumlu sonuçlandı. Böylece Kovancılar İlçesinde hizmet veren İş Bankası Şubesi, kapanmayarak, faaliyetlerini sürdüreceği açıklandıKANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum