"Mahşere Kaldı" şarkısının klip çekimleri tamamlandı 

Elazığlı sevilen sanatçı Hakan Tosun, yeni çalışması "Mahşere Kaldı" şarkışı için klip çekerek müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor

"Mahşere Kaldı" şarkısının klip çekimleri tamamlandı 
11 Nisan 2021 - 18:06 - Güncelleme: 13 Nisan 2021 - 14:25
Elazığlı sevilen sanatçı Hakan Tosun, yeni çalışması "Mahşere Kaldı" şarkışı için klip çekerek müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. 
Yapımcılığını Kemal Arslan'ın yaptığı ve aranjörlüğünü Fırat Özbaylar üstlendiği eserin sözleri Şebnem Sungur’a, müziği ise Gökhan Tepe’ye ait bulunuyor. Yönetmenliğini ise Erkan Nas'ın yapmış olduğu "Mahşere Kaldı" şarkısının klibi Galata'da çekildi.

Klip 3 günde tamamlandı

Hakan Tosun yeni çalışmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, " Altı aydan beri uzun bir süredir stüdyo çalışmasının ardından büyük bir heyecan yaşıyorum. 200 yıllık bir tarihi olan özel bir yapıta, Galata'da çekilen kilibimizde 30 kişilik bir ekiple çalıştık. Çekimleri 3 ğünde tamamlandı. Galata'nın gece ve gündüzki atmosferi bizi çok etkiledi. Pandemi sürecinde müziği ve dinleyicilerimi çok özledim. Bu süreçte bana çok mesaj geldi. Bende bu çalışma ile seyircimin müzikseverlerin karşılarında olacağım." dedi.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum