"O konuşan insanların zihniyetlerinin de, ti niyetlerini de çok iyi biliyoruz"

Elazığ Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı haftanın üçüncü günü İmar planı görüşmeleri sonunda tamamlandı. Yeni İmar planının onaylanmasından sonra konuşma yapan Belediye Başkanı Şerifoğulları yeni imar çalışmasını överken İmar planı konusunda farklı düşünenlere karşı farklı hoşgörü (!) göstermesi dikkat çekti

"O konuşan insanların zihniyetlerinin de, ti niyetlerini de çok iyi biliyoruz"
07 Nisan 2022 - 18:37 - Güncelleme: 25 Nisan 2022 - 11:34
Elazığ Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısı haftanın üçüncü günü İmar planı görüşmeleri sonunda tamamlandı. Yeni İmar planının onaylanmasından sonra konuşma yapan Belediye Başkanı Şerifoğulları yeni imar çalışmasını överken İmar planı konusunda farklı düşünenlere karşıda hoşgörüsünü (!) yeniden göstererek, "Bitişik nizama çıkaran 3 - 5 kişi de var, ama bunları çok da kale almak istemiyoruz. O konuşan insanların zihniyetlerinin de ti niyetlerini de çok iyi biliyoruz" ifadeleri  dikkatlerden kaçmadı.
İmar çalışmasında titiz çalışma sergilendiğini ifade eden Başkan Şerifoğulları,  Vatandaş odaklı imar çalışması yapıldı. Vatandaşa bölgesel bazlı mahalle bazlı adını ne koyarsak koyalım vatandaş odaklı rant elde bilecek plan hazırlanmıştır. Özelikle şehir merkezinde blok nizamların çekme mesafelerinden kaynaklı aynı zamanda tabanda yüzde 30 yüzde 40 civarında kullanılmasından kaynaklı ciddi manada mağduriyetler söz konusuydu. Bitişik nizama çıkaran 3 - 5 kişi de var, ama bunları çok da kale almak istemiyoruz. O konuşan insanların zihniyetlerinin de ti niyetlerini de ne olduğunu çok iyi biliyoruz” dedi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum