Otuz Milletvekili gelince Belediye Başkanı şaşırdı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç “Kulak Çekme” sözüne açıklık getirdi. Belediye Başkanı ve siyasileri hedef alarak, Yöneticiler trollük yapamaz. Belediye Başkanı sıkışmış. 30 milletvekili gelince ne yapacağını şaşırdı. Belediyeyi yönetemiyor. Muhtemelen çıkış yaparak milletvekili olmak istiyor. Ama canı sağolsun vatandaş neyin ne olduğunu biliyor” dedi.

 Otuz Milletvekili gelince Belediye Başkanı şaşırdı
08 Ocak 2021 - 14:01 - Güncelleme: 09 Ocak 2021 - 11:00
Cumhuriyet Halk Partisi 30 milletvekilinin Elazığ ziyaretinde “kulak çekme” deyimi damgasını vurdu. CHP’nin bir otelde düzenlediği muhtarlar ve basın mensupları ile istişare toplantısının ağırlıklı gündemi de “kulak çekme” konusu yer aldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç toplantıda yaptığı konuşmada Elazığ’da yaşanan konut, barınma gibi vatandaşların sorunlarını dile getirdi.  Konuşmasının sonunda “kulak çekme” sözüne değindi.  Öztunç, sosyal medyada sözlerinin çarpıtıldığını ifade ederek yapılan paylaşımları trollük olarak belirtti. Belediye Başkanı sıkışmış, 30 milletvekili gelince ne yapacağını şaşırdığını vurgulayarak konuşmasını şöyle sürdürdü. “Doğukentte bulunan konteynerde vatandaş geldi, sorununu anlattı. Bende muhalefet olarak görevimiz uyarmaktır. Muhalefetin görevi uyarır. Görevimiz uyarmak ve kulağını çekmek için buradayız dedim” dedi.

Genel Başkanlarının onlarca sözü var...
Genel Başkanlarının “Kulak çekme” sözünün onlarca söylemi olduğunu ifade eden CHP Genel Başkanı Yardımcısı Öztunç; Trollük yapamazlar hele hele yöneticileri hiç trollük yapamaz.  Muhalefet partisi iktidarın kulağını çeker arkadaşlar. Mecazidir bu laf. Sayın Cumhurbaşkanının onlarca sözü vardır. Elazığ Belediye Başkanı senin Genel Başkanın defalarca kulak çekmek deyimini kullanmıştır. Senin Genel Başkan Yardımcılarının sözleri var.  İktidar daha çok çaba harcasın bizim isteğimiz budur. Alıyor bunu çarpıtıyor. Sıkışmış. 30 milletvekili gelince ne yapacağını şaşırdı. Kendi vekilleri sokağa çıkmıyorlar. Her gittiğimiz yerde insanlar bunu söylediler. Buranın insanına kimse laf edemez. Ederse karşısında  bizi bulur. “Devriş’in fikri neyse, fikride odur” benim sözümü çarpıtmaya çalışıyorlar.  Öyle ucuz şeye papuç bırakmayız. Trollük yapamaz. Ayıp ediyorlar. Böyle siyaset olmaz. Sıkışmış, belediyeyi yönetemiyor. Muhtemelen çıkış yaparak milletvekili olmak istiyor. Ama canı sağolsun vatandaş neyin ne olduğunu biliyor” dedi.    

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum