Özay, DSİ Bölge Müdürünü ziyaret etti

 AK Parti Maden İl Genel Meclis üyesi Suphi Özay, DSİ Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Özay, Görevine yeni başlayan DSİ Bölge Müdürü Şükrü Baysal ‘a  görevinde başarılar dileyerek Baysal’ın , Elazığ’da önemli çalışmalara imza atacağından emin olduğunu söyledi.

Özay, DSİ Bölge Müdürünü ziyaret etti
11 Temmuz 2020 - 13:49 - Güncelleme: 13 Temmuz 2020 - 10:32

 AK Parti Maden İl Genel Meclis üyesi Suphi Özay, DSİ Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Suphi Özay, Görevine yeni başlayan DSİ Bölge Müdürü Şükrü Baysal ‘a  görevinde başarılar dileyerek Baysal’ın , Elazığ’da önemli çalışmalara imza atacağından emin olduğunu söyledi.
Özay; Bugün DSİ Bölge Müdürümüzü makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde ilçemizde yapımı uzun yıllardır planlanan  Hatunköy Barajı ve bölgemiz içinde yer alan diğer çalışmalarla ilgili bilgi alış verişinde bulunduk, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yürüttüğümüz milletimize hizmet çalışmalarından biri olan hatunköy barajı uzun yıllar bölgemizin ve şehrimizin su ihtiyacını karşılayacak çok değerli bir proje bu projenin kısa sürede bölgemize katma değer kazandıracağından eminiz;  projenin yapımı ve ödenek çalışmalarında her zaman yanımızda olan milletvekillerimiz, Belediye başkanımız ve il başkanımıza çok teşekkür ediyorum, bölge müdürümüzün gayretli çalışmalarıyla şehrimize büyük faydası olacak hatunköy barajını en kısa sürede bölgemize  kazandıracağından  hiç şüphemiz yok” dedi. DSİ Bölge Müdürü Şükrü Baysal’da ziyaret dolayısıyla  AK Parti Maden İl Genel Meclis üyesi Suphi Özay’a teşekkür etti.
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum