Özel oda tahsisinde "Ağa" olmanın avantajı...

Maden Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Cuma Telçeken’in, “Ağa” ya özel oda tahsis sözleri sonrası gözler İl Özel idaresine çevrildi. Üç yıldır Ağa’ya özel oda tahsisi yapan İdare, odası olmayan İki bağımsız ve bir CHP İl Genel Meclis üyelerine oda tahsisi yapacak mı? merak ediliyor.

Özel oda tahsisinde "Ağa" olmanın avantajı...
02 Ocak 2022 - 21:55 - Güncelleme: 16 Ocak 2022 - 15:35
Elazığ İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Aralık ayı Meclis toplantısında MHP İl Genel Meclisi üyesi Öktem’in üç yıldır kullandığı odanın “Ağa” olmasının getirdiği avantaj iddiası Meclis toplantılarında gündemdeki yerini koruyacak gibi. Yeni dönemde göreve başlayan Ak Parti ve MHP İl Genel Meclis üyelerine ayrılan grup odalarının yanında iki bağımsız ve bir CHP meclis üyesine tahsis edilmeyen odanın MHP İl Genel Meclis üyesi Öktem’e tahsis edilmesi dikkatlerden kaçmıyordu.
Maden Bağımsız İl Genel Meclis üyesi Cuma Telçeken’ın, Aralık ayı Meclis toplantısında Öktem’e tahsis edilen odanın gerekçesinde ” Meclise ilk geldiğinde Meclisi üyesi İsmail Öktem’e ziyaretinde yardım istedim. Ve odanın kendisine özel mi sorusuna “Evet bana özel. Ben ağayım” sözlerini Öktem kabul etmese de, İl Özel İdaresinin Öktem’e oda tahsisinin gerekçesinde “Ağa” olmanın etkisi var mı? sorusunu yanıtı merak edilmeye başlandı
Şimdi gözler, MHP İl Genel Meclis üyesi Öktem’e özel oda tahsis eden İl Özel İdaresinin, İl Genel Meclisinde odası bulunmayan İki bağımsız ve bir CHP İl Genel Meclis üyelerine ne zaman oda tahsisi gerçekleştireceğine çevrildi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum