Öztürk'ten, Koca hakkında yeni iddialar...

TY Elazığspor kulübü başkanı Selçuk Öztürk'ün düzenlendiği basın toplantısında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulunun yanında gazeteci Nafiz Koca'ya yönelik iddialarından sonra gündem sarsılmaya devam ediyor. Gazeteci Koca'nın yazısından sonra Öztürk yeni iddialarda bulundu

Öztürk'ten, Koca hakkında yeni iddialar...
18 Mayıs 2021 - 21:38 - Güncelleme: 30 Mayıs 2021 - 10:22
TY Elazığspor kulübü başkanı Selçuk Öztürk'ün düzenlendiği basın toplantısında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulunun yanında gazeteci Nafiz Koca'ya yönelik iddialarından sonra gündem sarsılmaya devam ediyor. Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk'ün gazeteci Nafiz Koca hakkında Belediye Başkanı ve Vali'ye eleştirerek şantaj yaparak iş aldığı iddialarına gazeteci Nafiz Koca köşesinde "SELÇUK ÖZTÜRK SEN BİLMEZ MİSİN: BİZ DÜŞENE VURMAYIZ!" https://www.gunisigigazetesi.net/selcuk-ozturk-sen-bilmez-misin-biz-dusene-vurmayiz-makale,12546.html başlığı yayınladığı yazısından sonra Elazığspor kulübü Başkanı Selçuk Öztürk sosyal medya hesabından yanıt verdi.
Öztürk açıklamasında şöyle dedi

Şantajcı, Rüşvetçi “Özgür” Basın Timsali Tazmanya Nafiz’e Cevap! 

Sahibi olduğu gazetenin köşe yazısında açıklamalarda bulunan malum şahısa buradan soruyoruz;

1-Sen gazeteci misin yoksa yıkım işleri mi yapıyorsun?
2-Yıkım işi yapıyorsan sahibi olduğun veya hissedarı olduğun yıkım firması var mı?
3-Varsa yıkım işleri için kullanılan iş makinelerin var mı?
4-Var diyorsan bu konulara ilişkin resmi belgen, faturan var mı?
5-Yoksa, yaptığın şey komisyonculuk değil mi?
6-Komisyonculuk, her gün millete ahlak satan bir gazeteciye yakışır mı?
7-Elazığspor’dan başka herhangi bir kurumdan da yıkım işi istedin mi, istediysen kendi adına mı istedin yoksa başkaları adına komisyonculuk için mi aracı oldun?
8-Elazığ Valiliği’nden 5.000 metrekare iş aldın mı, aldıysan kimin adına aldın ve ne karşılığında aldın?
9-Elazığspor’a geldiğinde konuya bazı yöneticilerin şahit olduğunu yazmışsın. O görüşmede bir yöneticimiz sana “hoca ayıp değil mi, yıkım işi yapan resmi ortağın olan bir firman var mı, iş makinan var mı, sen demiyor muydun dışarıya iş veriyorlar, Elazığ firmalarına iş vermiyorlar diye. Komisyoncu musun gazeteci mi” diye sana bir ifade de bulundu mu? Aynı yöneticimiz sana bu konuda mesaj attı mı, attıysa niye cevap yazmadın?
10-Eski Valimiz Çetin Oktay Kaldırım'a attığımı iddia ettiğin mesajların bir kısmını sen bana yazmadın mı? Yazdıysan, aynı Validen dezenfektan işi istemeye gittin mi gitmedin mi?
11-Bu arada dezenfektan işi de yapıyor musun? Yapıyorsan resmi bir şirketin var mı? Varsa belgeleri var mı? Yoksa bu işte de mi komisyonculuk yapıyorsun?

12-Özel hayatım seni ilgilendirmemesine rağmen Elazığspor’da çilingir sofrası kurduğumu yazmışsın. Bu çilingir sofrasında defalarca benimle oturdun. Ta ki benden yıkım işi isteyip alamadıktan sonra Whatsapp’tan bana mesaj atarak çilingir soframla beni tehdit ettin. Namuslu bir gazeteciydiysen çilingir soframı benimle oturduğun zaman niye eleştirmedin? Niye gazeten de yazmadın? Herkese yaptığın gibi bana da buradan şantaj yapmak ucuzluğunu gösterdin.
13-Polis Okulu yerleşkesi yıkımından Elazığspor Kulübü’ne gelen geliri komisyonculukla şantajcılık yapmayarak gazetecilik mesleğini şerefiyle yapan bütün basın mensubu arkadaşlar istedikleri zaman kulüpten alabilirler. Senin gibi komisyonculara verilecek hesabımız yok.
14-Şu an da A.Paşa’da Ankara’lı firmanın yaptığı yıkımı belediyeden bize saldırma karşılığında mı aldın ? Aldıysan eğer aradan yine ne kadar komisyon aldın ? Elazığ’da yıkım yapan firma mı yoktu ki götürüp Ankara’lı firmaya verildi. Sen bu aracalıkla ne kadar rant elde ettin ?

15-Bu arada senin şeytani zekanı takdir etmemek mümkün değil. Sayın Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları beyin adaylık sürecinde o günlerde yerden yere vurup bugünlerin rantını görüp kanka olmanda takdire şayandır. Meğerse sizi biraraya getirme gerekçeside yine her zaman yaptığın taktik... ÖNCE VUR, SONRA KAZAN.

SENDEN ÖĞRENECEĞİMİZ ÇOK ŞEY VARMIŞ, ÜSTAD...NA - FİZ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum