Palu İlçe sahası hazır durumda...

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ilçelerde başlattığı tesis çalışmaları sona geliniyor. Palu İlçe sahası; çift tribün, skorbord, aydınlatma, giyinme odaları, kafeterya, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları tamamlanarak hazır hale getirildi. 

Palu İlçe sahası hazır durumda...
02 Ocak 2022 - 12:40 - Güncelleme: 02 Ocak 2022 - 12:44
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ilçelerde başlattığı tesis çalışmaları sona geliniyor. Bir çok ilçede tamamlanan sahalardan biri de  Palu İlçesi oldu. Palu İlçe sahası; çift tribün, skorbord, aydınlatma, giyinme odaları, kafeterya, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları tamamlanarak hazır hale getirildi. 
Yapılan çalışmalarla Palu İlçe sahasında sporcular artık daha rantabl bir ortamda antrenmanlarını yapabilecekler. 
Palu İlçe Sahasında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN yaptığı açıklamada, "Palu ilçemizde yapmış olduğumuz çift tribün, skorbord, aydınlatma, giyinme odaları, kafeterya, çevre düzenlemesi ve bakım onarım çalışmaları ile sahamızı hazır hale getirdik. Böylece İlçe sahamız sporcularımız için çok rantabl hale geldi. Burada uzun yıllar boyunca hem antrenmanlarını hem etkinliklerini hem de futbol müsabakalarını yapabilecekler. Sahamızın İlçe Sporuna, gençlerimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."ifadelerine yer verdi.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum