Plaket başkanlığı bize yakışmıyor

Şehrimizin sorunları için bir dosyada biz hazırlayalım. Bunu her zaman Ticaret Odası Başkanı Mı hazırlayacak? Diğer Dernekler ve Odalar da var. Neden kuruldu bunlar? Plaket başkanlığı bize yakışmıyor. Kendilerine yakıştırıyorlarsa diyecek bir sözüm Yok.” Dedi.

Plaket başkanlığı bize yakışmıyor
11 Kasım 2020 - 22:37 - Güncelleme: 15 Kasım 2020 - 19:42
Beş Dönemdir Oda Başkanlığı yapanların kendinden başka kimseye faydası olmadığını belirten Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı, Senin esnafına faydan yoksa bırak git. Şehrimizin sorunları için bir dosyada biz hazırlayalım. Bunu her zaman Ticaret Odası Başkanı Mı hazırlayacak? Diyerek sitemde bulundu   
 
Kuyumcular Odası Başkanı Fikret Çakmakçı Elazığ’ınsesi Web.Tv’ye katılarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çakmakçı; 5 dönemdir Oda Başkanlığı Yapanların kendinden başka kimseye faydası yoktur. Neden bir İnsan 5 dönem Oda Başkanlığı yapar. Bazı Oda Başkanları kendi istikbalini düşünüyor. Yıllardır aynı koltukta bunlar Hangi Sorunu Çözdü Ne Yaptı?  Eğer Bir Fayda Sağlayamıyorsan Senin esnafa faydan yoksa bırak git. Plaket başkanlığı bize yakışmıyor” diye Belirtti.
Ayrıca, Elazığ’da  bulunan 25 tane Oda Başkanı içinde birlik beraberlik içinde olduğumuz 4 ya da 5 Tane Oda Başkanı olduğunu ifade eden Çakmakçı, “Hepsi sevdiğim insanlardır fakat İş yapabilirlik konusunda 3 Ya Da 5 tanesi haricinde ben hiçbir Oda Başkanını yeterli görmüyorum” Dedi. 
 
ŞEHRİMİZİN SORUNLARI İÇİN BİR DOSYADA BİZ HAZIRLAYALIM. BUNU HER ZAMAN TİCARET ODASI BAŞKANI MI HAZIRLAYACAK?

Çakmakçı konuşmasında,” Şehrimizin sorunları için bir dosyada biz hazırlayalım. Bunu her zaman Ticaret Odası Başkanı Mı hazırlayacak? Diğer Dernekler ve Odalar da var. Neden kuruldu bunlar? Plaket başkanlığı bize yakışmıyor. Kendilerine yakıştırıyorlarsa diyecek bir sözüm Yok.” Dedi. 
   
SABIKALI,HIRSIZ  VE DOLANDIRICI GİBİ İNSANLARIN  KUYUMCULUK YAPMADIĞI BİR SEKTÖR İSTİYORUZ
Türkiye genelinde Kuyumcular oda ve dernek başkanları olarak 6 yıldır bir uğraş içinde olduklarını söyleyen Elazığ Kuyumcular odası başkanı Fikret Çakmakçı,“ Sektörümüzü kirli oyunlardan ve işin erbabı olmayan kişilerden, sabıkalı hırsız dolandırıcı gibi insanların  kuyumculuk yapmadığı bir sektör istiyoruz” dedi. 

https://www.youtube.com/watch?v=N6w-i8p-hpw&t=2215s


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum