Promosyonlar 15 gün içerisinde hesaplara yatacak

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, müdürlüğe bağlı sağlık tesislerinde görev yapan tüm çalışanlarına promosyon desteği imzalandı

Promosyonlar 15 gün içerisinde hesaplara yatacak
13 Mayıs 2022 - 15:56 - Güncelleme: 14 Mayıs 2022 - 20:48

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, müdürlüğe bağlı sağlık tesislerinde görev yapan tüm çalışanlara yönelik (4- D Kapsamında çalışanlarımız dahil) Maaş Promosyon İhalesinin yüklenicisi olan Yapı Kredi Bankası yetkilileri ile “Maaş ve Promosyon Ödeme Protokolü”  imzalandı.

İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Cahit Polat ve Yapı Kredi Bankası yetkilisi Demet Erdem tarafından 13.05.2022 tarihinde karşılıklı olarak imzalanan protokol gereği, Yapı Kredi Bankası çalışanlarımıza ilk maaş ödemesini 15 Temmuz 2022 tarihinde yapacaktır.

Banka, ilk maaş ödemesine müteakip kişi başına 19.205 TL olarak anlaşmaya varılan promosyon ödemesini de 15 iş günü içerisinde ve tek seferde olmak üzere çalışanlarımızın ilgili hesaplarına yatıracaktır.

İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından başarılı bir şekilde yürütülen ihale süreci ve imzalanan protokolün tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını dileriz.

KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum