Resmi maç öncesi ilk antreman...

Hummalı çalışmanın ardından, Pazar günü ilk resmi müsabakasına hazırlanan Karakoçan Futbol Kulübü Doğukent stadında bugün ilk resmi antrenman gerçekleştirdi.

Resmi maç öncesi ilk antreman...
17 Eylül 2020 - 16:59 - Güncelleme: 19 Eylül 2020 - 15:30

Hummalı çalışmanın ardından, Pazar günü ilk resmi müsabakasına hazırlanan Karakoçan Futbol Kulübü Doğukent stadında bugün ilk resmi antrenman gerçekleştirdi. Antrenman öncesi kurban keserek yeni sezonda bütün takımlara başarılar dilendi 

Teknik Direktör Önder Çınar, " Bugün kurbanımızı kestik. Bugün ilk kez yeni sahamızda antrenman yapacaz sahaya alışmak adaptasyon adına. Öncelikle kestiğimiz kurbanı Rabbim kabul eylesin. Hayırlı uğurlu olsun takımımıza ve futbolcularımıza. Bütün takım sporcularınada Rabbim sakatlık vermesin.
İyi bir hazırlık dönemi geçirdik ilk etabını Elazığda tamamladıktan sonra ikinci etabı Erzurumda tamamlayıp Elazığ'a döndük. Bu hafta sonu Arhavi Sporla Pazar günü saat 15.00 de bir karşılaşmamız olacak. Tabi lige iyi bir başlangıçta yapmak istiyoruz. Kendi sahamızda yapılacak karşılaşmayı kazanmak istiyoruz. Yeni sezonda bütün takımlara başarılar diliyorum. "dedi.

Başkan Tuncay Kaymak," Öncelikle Stadyum için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Kamplarımızı iyi geçti antrenmanlarımızda herhangi bir sakatlık yaşamadık. Takımımız hazır artık son antrenmanlarımızı yapıyoruz. "dedi.
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum