Seyirlik Cam terasta mutlu karelerin bedeli "2 milyon 687 bin TL"

Elazığ Belediyesinin Harput’un turizme kazandırılması amacıyla Balak Gazi Parkı önüne yaptırdığı fotoğrafçıların mekanı olacağı ve mutlu karelere ev sahipliği yapacağı projenin bedeli belli oldu

Seyirlik Cam terasta mutlu karelerin bedeli "2 milyon 687 bin TL"
06 Ekim 2020 - 00:44 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 18:29

Tarihi kimliğiyle önemli bir turizme sahip olan Harput’ ta Balak Gazi Parkı önüne Elazığ Belediyesi tarafından inşa edilen cam seyir terasın maliyeti belli oldu. Proje 2 milyon 687 bin Tl’ye mal olacak.
Elazığ Belediyesinin Harput’un turizme kazandırılması amacıyla Balak Gazi Parkı önüne yaptırdığı cam terasın bedeli merak ediliyordu. Projenin bedeli Ekim ayı Meclis toplantısında Başkan Şerifoğulları tarafından açıklandı. 15 gün içerisinde hizmete açılacak cam teras Projesine 2 milyon 687 bin Tl harcanmış. Elazığ Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada dekoratif çalışmalarının son bulduğunu fakat şehir dışından gelen vatandaşlarımızın araç park etme sıkıntısı yaşamalarını engellemek için ayrılan otopark alanının peyzaj ve düzenleme çalışmalarının devam ettiği bildirilmişti.

Fotoğrafçıların yeni mekanı olacak. Mutlu karelere ev sahipliği yapacakmış…!
Yine Belediye tarafında yapılan açıklamada Cam terasın fotoğrafçıların mekanı olacağı ve mutlu karelere ev sahipliği yapacağıda vurgulanmıştı.
Parka gelen vatandaşlar ise cam terasta seyir edilecek manzaranın mevcut parktan çok rahatlıkla görebileceğini dile getirilerek oraya yapılan harcama bedelin daha farklı Elazığın ihtiyacı olan yerlerde kullanılmasının daha doğru olacağını ifade etmişlerdi.  
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum