Reklam

Takım düşse de kalsa da yönetimin eseri olacak

TY Elazığspor da kötü gidişat devam ediyor. Misli.com 2 lig Kırmızı grupta mücadele veren TY Elazığspor deplasman da yakın rakipleri ile puan kaybetmeye devam ederken elaziginsesi.webtv de teknik direktör değişikliği konuşuldu

Takım düşse de kalsa da yönetimin eseri olacak
24 Şubat 2021 - 20:33 - Güncelleme: 26 Şubat 2021 - 12:38
TY Elazığspor da kötü gidişat devam ediyor. Misli.com 2 lig Kırmızı grupta mücadele veren TY Elazığspor deplasman da  yakın rakipleri ile puan kaybetmeye devam ederken elaziginsesi.webtv de teknik direktör değişikliği konuşuldu. Elaziginsesi.webtv’ye değerlendirmelerde bulunan eski Elazığspor futbolcusu ve spor yorumcusu Cemal Geç, programda bundan sonra takım düşse de kalsa da bu sonuç yönetimin eseri olacak dedi.
Elaziginsesi.webtv de değerlendirmelerde bulunan Cemal Geç, teknik direktörlerin valizlerinin her zaman hazır olduğunu yönetimlerin ülkemizde kendi kusurlarını örtmek için hedefi başka yer gösterdiğini söyledi. Futbolculuktan gelen teknik direktörlerinin başarılı olması konusunda biraz mesafeli baktığını ifade eden Geç; “Rdıvan Dilmen çok iyi futbolcu olmasına rağmen teknik direktörlükte başarılı olamadı. Peşinen konuşmamak gerekir. Şu saatten sonra Elazığspor düşse de kalsa da yönetim yapmış olacak. Her aya bir hoca düşüyor. En bildiğimiz şey vardır. Her hocanın takımı bir iki günde tanıması imkanı var mı? Kimden bilgi alacak. Bu durumda yönetim devreye girecek. Yönetim belirleyecek 11’i, Öztürk’ün bunu yapma zamanı onun için diyoruz. Kulüp düşse de kalsa da bu yönetimin eseri olacak. Hocalar bir kulübe gittiğinde 6- 7 maç süre istiyorlar. Neden istiyorlar. Takımdaki futbolcuları tanımak için. Gelen hocanın 6 hafta sonra ki durumda ip kopmuş olacak. 3 hafta önce yaptığımız programda Elazığspor’un düşme ihtimali %25’di şimdi %50’ye çıktı. Her maçı final havasında oynaması lazım. Buna kim neden oldu. Şu anda işler değişme noktasına geldi. Karabük gibi bir takımı yenemedik” diye konuştu.

 
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum