TOKİ konutları B....içerisinde yüzüyor

Mustafapaşa Mahallesi 3 etap konutlarında oturan vatandaşlar Vali Dr. Toraman ve Ak Parti İl Başkanı Yıldırım’ın çay davetine sessiz kalınması manidar karşılanırken vatandaşları yaşadıkları rezaleti çektikleri görüntülerle sosyal medyadan paylaşarak duyurmaya çalışıyorlar.

TOKİ konutları B....içerisinde yüzüyor
01 Ağustos 2022 - 21:16 - Güncelleme: 16 Ağustos 2022 - 22:16
İlimizde 2020 Ocak ayında yaşanan deprem sonrası 24 bine yakı konut hasar gördü. Yıkılan evlerin yerine TOKİ tarafından hazırlanan projelerle evleri yıkılan ve hasar gören vatandaşlar ev sahibi oldu. Ancak TOKİ’nin yaptığı Ak Parti Milletvekillerinin övünerek büyük başarı olarak lanse ettiği evler vatandaşların kabusu olmaya başladı. Bundan en çok etkilenen mahallede Mustafapaia Mahallesi oldu. Mustafapaşa Mahallesi 3 etap sakinlerini sorunlarına çözüm bulmak için ilgilerden yardım bekliyor. Geçtiğimiz aylarda mahalleyi ziyarete gelen Bakan Murat Kurum söz vermesine rağmen sorunlarının çözülmediğini aynı sorunların diğer etap sakinlerinin de yaşadıkları dile getiriliyor.

VALİ VE AK PARTİ İL BAŞKANI HALA GİDEMEDİ…!
Bu konuda elaziginsesi.com haber sitesi olarak 22 Haziran tarihinde konut sahipleri ile görüşmüş kameralarımıza binanın alt kattaki kanalizasyon pisliklerinin görüntülerini gündeme getirmiştik. Vatandaşlar Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Vali Dr. Ömer Toraman’ın vatandaşlarla çay sohbetlerini bir de kendileri ile içmeleri için mahalleye de davet etmişlerdi.
30 Haziran tarihinde Ak Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan basın toplantısında mahallelinin çağrısını AK Parti İl Başkanı Yıldırım’a iletmiş, İl Başkan Yıldırım da , ”Çayda içeriz, simidimizi de alıp götürürüz. Sorun yok.” demişti 
Aradan geçen günlere rağmen hala İl Başkanı ve Vali’nin mahallelinin çağrısına yanıt verilmedi.VATANDAŞLAR SESLERİNİ ÇEKTİKLERİ VİDEO İLE DUYURMAYA ÇALIŞIYORLAR
Vali Dr. Toraman ve Ak Parti İl Başkanı Yıldırım’ın çay davetine sessiz kalınması manidar karşılanırken mahalleliler yaşadıkları rezaleti çektikleri görüntülerle sosyal medyadan paylaşarak duyurmaya çalışıyorlar.
Son olarak yayınlanan ve elaziginsesi Whatsapp hattına gönderdikleri görüntülerde binanın asansör blokuna ve tahliye edilmesi için kurulan tesisatın ne kadar baştan savma yöntemlerle kurulduğunu kanıtlayan çarpıcı görüntüleri sizlerle paylaşıyoruz.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeX GDe4LQuRcQ 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum