Reklam

Tuhafiyeciler odasının çağrısı karşılık buldu

Tuhafiyeciler odasının çağrısı karşılık buldu
19 Mayıs 2020 - 21:52 - Güncelleme: 24 Mayıs 2020 - 12:52

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncu Odasının odaya bağlı işletmelerini bayrama kadar saat 23.00’e kadar açık tutulması çağrısında bulunmuştu. Bu çağrı Vali Çetin Oktay Kaldırım tarafından olumlu bulundu ve esnafların saat 23.00 kadar açık bulunmasına izin verildiği açıklandı

BAŞKAN ULAŞ’TAN VALİ KALDIRIM’A TEŞEKKÜR

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Esnafın zor günler geçirdiğini ve bundan dolayı konfeksiyoncu esnafının bayrama kadar işletmelerini saat 23.00’e kadar açık tutmalarını için yetkilerden destek istemiştik bu girişimimiz olumlu sonuçlandığını” söyledi.
Başkan Ulaş; Desteklerinden dolayı Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldım’a teşekkür ederek “ Sayın valimiz gerçekten ‘esnaf dostu’ dedi. Esnafların gerekli ve gerekli tedbirleri alarak işyerlerini bayrama kadar saat: 23.00’e kadar açık tutabileceklerini ifade eden Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Bizler esnafımızın zor durumda olduğu ve işletmelerini bayrama kadar saat 23.00’e kadar açık tutmalarını istemiştik. Yetkililerimiz bu talebimizi olumlu karşıladılar buda bizleri çok mutlu etti. Ben şahsım ve esnaflarım adına talebimize olumlu karşılık veren başta sayın Valimize ve yetkililerimize teşekkür ederek şükranlarımı sunuyorum. Ben şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarım” dedi.
KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN...

https://www.youtube.com/channel/UCBp7IrFjc8aeXGDe4LQuRcQ   

 
 
 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum